Mladší dorostenci kategorie U17 se dočkali prvního vítězství v sezoně. Na hřišti Hradce Králové vyhráli v gólové přestřelce 6:4, když se prosadili Čerevený (2), Faltýn, Bečvář, Strejček a Sedlák.

Jaromír Plocek (trenér Dynama): "Po čtyřech prohrách našeho týmu v soutěži jsme zajížděli k venkovnímu utkání do Hradce Králové, který měl stejný počet bodů v tabulce jako my - nula. Do utkání jsme vstoupili velmi dobře a ujali jsme se vedení po chybě stoperské dvojice Hradce. Martin Červený dal úvodní branku, která nás ještě více uklidnila a dala klukům větší sebedůvěru do dalších minut tohoto utkání. Další branka do hradecké sítě padla po přímém kopu zahrávaném Vojtěchem Faltýnem - 2:0. Do poločasu jsme odcházeli za stavu 3:1. V poločase jsme klukům s kolegou říkali, že utkání není u konce a že musí vstoupit do druhého poločasu se stejnou agresivitou a bojovností jako v prvním poločase. Hradec Králové vsadil vše na útočnou notu a také nás zatlačil a přišlo snížení a následné srovnání skóre. Podařilo se nám střídání a střídající hráči nám zařídili výhru v tomto utkání. Pro nás bylo toto utkání se šťastným koncem a tyto body jsou pro nás povzbuzením do dalších utkání. Tyto body se budeme snažit potvrdit v nejbližším domácím utkání s Brnem."