Fanoušci Dynama České Budějovice si budou muset v následujícím období asi zvykat na divoké výsledky týmu z jihočeské metropole. Fotbalisté v purpurových dresech sice na Složišti porazili Třeboň 4:2 a i když v posledních pěti zápasech nastříleli čtrnáct branek, velké problémy mají především s defenzivní hrou - ve stejném počtu zápasů totiž za Dynamo nastoupili čtyři různí brankáři, kteří inkasovali dohromady jedenáct branek. V duelu s Třeboní odchytal celých devadesát minut Maďar Zoltán Miski, který bude na jihu Čech hostovat minimálně do konce sezony. Do střelecké listiny se proti diviznímu celku zapsali Černý, Táborský, Poborský a Hrbáč.
Fotbalisté Dynama České Budějovice se v dalším přípravném zápasy připsali již čtvrtou výhru v řadě a opět dokázali svou ofenzivní sílu. Trenéra Františka Cipra tak mohly akorát trápit další dvě obdržené branky - Jihočeši v posledních pěti zápasech inkasovali celkem jedenáctkrát.

V utkání s divizní Třeboní byli domácí lepším celkem, avšak nečekaně již v 5. minutě hry prohrávali, když se po centru z pravé strany bez problémů trefil Dedaj. Již po pětadvaceti minutách hry to ale bylo 2:1 pro Dynamo, když se v krátkém časovém sledu trefili Černý s Táborským. Do kabin se odcházelo za stavu 3:1, když dalším úspěšným střelcem Dynama byl bývalý reprezentant Karel Poborský. Právě trojice Černý - Táborský - Poborský na hosty platila a k vidění byla řada zajímavých kombinačních akcí.

I ve druhé části hry byli v pozměněné sestavě mírně aktivnější domácí, avšak proti pozorně bránící obraně Třeboně se prosazovali jen velmi těžko a druhá pětačtyřicetiminutovka skončila nerozhodným výsledkem 1:1, když se za Dynamo trefil pouze v 74. minutě Hrbáč. Právě s druhým poločasem byli o poznání spokojení hosté a trenér Cipro několikrát jen nevěřícně kroutil hlavou.