Českobudějovické Dynamo v předposledním přípravném duelu prohrálo s Rapidem Vídeň 0:2. Rakouský celek rozdělil své dvě trefy rovnoměrně do obou poločasů. Několik šancí si vytvořili i Jihočeši, ale žádnou z nich nevyužili.

Rapid začal od úvodu za silného větru a sněžení hodně aktivně a drželo českobudějovického soupeře pod tlakem. Po dvanácti minutách kopali Rakušané roh, ten Křížek vyboxoval a následně si poradil i se střelou Schrammela. Po dvaceti minutách se dostal do velké šance Schaub, ale míč se od něj odrazil pouze do břevna. Rapid se do vedení dostal po půlhodině hry, kdy za pomocí větru dostal míč přímo z rohu do branky Florian Kainz. Závěrečná čtvrthodinka první půle patřila spíše hostům, ale Škodova hlavička šla nad. Rapid zahrozil ještě před půlí zásluhou Pavelice, ale toho skvěle vychytal Křížek.

Druhý gól vstřelili domácí v 62. minutě. Hanzlík ve vápně fauloval Schobesgera a nařízenou penaltu proměnil Stefan Schwab. Tlak Rapidu sílil a Jihočeši byli rádi, že neinkasovali další branky. Naopak snížit mohl Benát, ale jeho pěkná střela zpoza vápna šla těsně nad. Zápas tedy nakonec skončil výhrou Rapidu 2:0.