Svěřenci Františka Cipra si v rámci přípravy na jarní část Gambrinus ligy připsali první velmi dobrý výsledek, když na hřišti Arminie Bielefeld remízovali 1:1. Jihočeši odehráli se svým soupeřem zcela vyrovnanou partii a na začátku druhé půle se dokonce díky Táborskému dostali do vedení. Domácí, pro které byl souboj s Dynamem generálkou na první ligu, vyrovnali až deset minut před koncem, když se z pokutového kopu trefil Ahanfouf. Další zápas odehraje Dynamo hned zítra, kdy se v rámci turnaje Tipsport Cup v pražském Edenu proti Bohemians 1905.
Trenér František Cipro poslal do zápasu s Arminií Bielefeld to nejsilnější, s čím do Německa odcestoval. Jihočeši nastoupili bez Karla Poborského a Jaroslava Černého v tradičním rozestavení 4-4-2 a před tisícovkou diváků odehráli dobré utkání.

Úvod utkání vyšel lépe domácímu celku. Ústřední postavou Bielefeldu byl Thorben Marx, který se podílel na většině akcích německého týmu. V 7. minutě skvělým pasem vyslal do šance Jihoafričana Zumu, s jehož střelou z šestnácti metrů si bravurně poradil Filipko. Budějovický gólman musel o tři minuty později čelit další nebezpečné šanci, změnu skóre však nepřipustil. V následujících minutách se do dobrých pozic dostali opět Zuma a Masmanidis, jenže stav zůstával stále 0:0. Největší šance Dynama přišla ve 23. minutě, avšak slibně se rodící akci hosté nedotáhli do úspěšného konce a do kabin se tak odcházelo za bezbrankového stavu.

Vstup do druhého poločasu vyšel pro Jihočechy výborně. Hned ve 47. minutě fotbalisté Dynama předvedli výbornou akci po levé straně a na přesnou střelu Ivo Táborského neměl brankář Hain sebemenší nárok - 0:1. Za nepříznivého stavu domácí opět přidali na obrátkách a obrana Jihočechů musela být neustále v permanenci. Po hodině hry se na ploše objevil útočník Ahanfouf a byl to právě on, kdo se postaral o větší tlak domácího celku. Během několika málo minut se ocitl ve velkých šancích, ale o vyrovnání se postaral až v 81. minutě, kdy proměnil pokutový kop za faul na Vatu. V poslední desetiminutovce dal o sobě vědět také střídající David Kobylík, ale kýženého vítězného gólu se domácí nedočkali a utkání tak skončilo 1:1.

Thomas von Heesen (trenér Bielefeldu): "Jsem celkem spokojený s tím, jak jsme se dostávali do šancí. Horší to ale bylo s jejich proměňováním. Vytvořili jsme si během zápasu čtyři nebo pět vyložených šancí a nějakou jsme měli proměnit. Ze střídajících hráčů byl nejlepší Kobylík, který byl řízný, drsný a smělý."

František Cipro (trenér Dynama): "S výjimkou prvních 20 minut, kdy byl Bielefeld lepší a hráči měli trochu respekt, jsme s nimi sehráli naprosto vyrovnaný zápas. Karel Poborský dnes nenastoupil, protože jsme sem jeli 11 hodin. Nemá cenu, aby sem v téhle fázi přípravy cestoval kvůli jednomu poločasu na hřišti. Raději jsme ho šetřili."