Tým Davida Horejše si zlepšil náladu v přípravě, když na Střeleckém ostrově porazil Viktorii Žižkov 3:1. Během reprezentační pauzy se Jihočeši udrželi v herním rytmu a po dvou bezbrankových remízách ve FNL si spravili chuť i střelecky. O góly se postarali Táborský, Mashike a Havel.

Dynamo hrálo bez reprezentantů Řezáče a Staňka, trenér Horejš zkoušel variantu s Kladrubským na stoperu vedle Nováka, na levém beku hrál od začátku Pouček. Po opatrném úvodu byli o něco nebezpečnější Pražané. Nejprve přečíslení tři na dva zakončil střelou Engelmanna, ale do rány mu skočil jeden z domácích obránců. Po čtvrthodině dostal hodně prostoru u šestnáctky Bazal a technickou střelou orazítkoval břevno domácí branky. Pak ale přišly minuty Jihočechů. Nejprve Táborského střelu ještě vyrazil Řehák, záhy však Pešek nacentroval na zadní tyč, Javorkův pokus ještě hostující brankář vyrazil, ale Ivo Táborský už pohodlně dorazil míč do sítě.

O dvě minuty později se na pravé straně uvolnil Wermke, přízemním centrem hledal Táborského, který míč chytře pustil za sebe, kde Elvis Sukisa Mashike nezaváhal a do protipohybu brankáře přidal druhý gól. Po půlhodině to bylo už 3:0, ale Čavošův gól neplatil kvůli ofsajdu. Do poločasu Českobudějovičtí zahodili ještě dvě velké možnosti, hostující obrana se zdála hodně prostupná. Pešek nejprve zblízka dloubl míč těsně vedle, prostor mezi třemi tyčemi těsně minul i Mashike.

Do druhého poločasu oba celky hodně prostřídaly své sestavy. Poprvé se v černobílém dresu objevil testovaný ruský záložník Stepan Burlutskij. Tempo druhého dějství bylo hodně volnější než té první. Ve hře bylo hodně nepřesností a šancí se urodilo skutečně poskrovnu. Nebezpečnou střelu vyslal hostující kapitán Podrazký, i když původně možná centroval. Křížek však předvedl pozorný zákrok.

Hostující brankář Řehák musel být v pozoru při centru Benáta a následném zakončení Poučka, který ale střelou na bližší tyč žižkovského brankáře nepřekonal. To se podruhé v zápase nepovedlo ani Mashikemu, jenž předvedl sebevědomé sólo. Čtvrthodiny před koncem se Žižkov dočkal snížení, když si Hurkův centr z levé strany srazil do vlastní branky Matěj Helešic. Vyrovnání se ale nekonalo. Deset minut před koncem rozehrál Pouček standardní situaci levačkou přesně na hlavu Lukáše Havla, jenž stvrdil výhru Dynama 3:1.

David Horejš (trenér Dynama): "Odehráli jsme dobrý zápas s kvalitním soupeřem. První poločas byl z naší strany velice kvalitní, dali jsme dva góly a byl jsem spokojen i s přístupem hráčů. Ve druhém poločase přišlo hodně střídání, což utkání vždy ovlivní. Ale i tak jsme se s tím poprali, dali krásný gól po standardce. Těší nás, že jsme utkání odehráli. Udrželi jsme neporazitelnost, nikdo se nezranil. Jsme spokojeni."