Bez jakéhokoliv problému si Dynamo v generálce na ligovou soutěž poradil s třetiligovým Benešovem. Po sedmibrankové nadílce mohli Jihočeši slavit snadnou výhru, prezentovali se prakticky bezchybným výkonem. Dvakrát se v zápase trefil Petr Javorek. Ligová sezona pro černobílé začne příští týden proti Třinci.

Do generálky na nový ročník postavil trenér David Horejš hned čtyři předsezónní posily. V obraně naskočil Matěj Helešic, v záloze nastoupili Vojtěch Gebert, Robert Kovaľ a Matěj Mrsić. Od úvodu mělo Dynamo nad soupeřem jasně navrch a postupem času tomu i odpovídalo skóre. Brankový účet otevřel Petr Javorek, když se trefil krásnou střelou za vápnem přesně k tyči – 1:0. Další stoprocentní šance měli Mrsić a Pouček, ale skóre se neměnilo.

Další branky padaly po půl hodině hry. Nejprve se po přízemním centru Kladrubského z pravé strany trefil Lukáš Pouček - 2:0. Za chvilku na něho navázal Matej Mrsić, když se ve vápně zbavil obránce a slabší nohou nekompromisně zakončil na přední tyč – 3:0. Kanonádu v první půli zakončil svou druhou brankou v zápase Petr Javorek - 4:0 .

I ve druhém poločase Dynamo jasně dominovalo. Soupeř byl prakticky neškodný, jedinou ožehavější situaci musel Křížek řešit v 57. minutě, kdy si poradil se střelou na zadní tyč. Jihočeši pokračovali v brankových dostihách. Po minutě na hrací ploše se trefil Ivo Táborský, když se prosadil po rohovém kopu – 5:0.

Šestou branku obstaral mladík Martin Šplíchal. Střela Táborského Pelegrinimu propadla a talentovaný fotbalista si tak mohl snadno připsat první branku v A-týmu – 6:0. Gólový účet uzavřel střídající Roman Wermke - 7:0. Dynamo po povedeném výkonu přejelo Benešov a generálku na ligu zvládlo na jedničku.