Jihočeši se v nabitém týdnu vydali do rakouského Lince bez drtivé většiny opor, tým tak tvořili především mladíci z juniorky. Naopak Blau Weiss hrál prakticky kompletní a na hřišti dominoval. Nakonec z toho byl vysoký výsledek 8:0.

Karty byly hned od úvodu rozdány jasně. Linec hrál s míčem, měl navrch a Dynamo přehrával. Už v šesté minutě Fišl fauloval ve vápně Markuse Blutsche a sám faulovaný otevřel z penalty skóre. O chvíli později mohl Šplíchal využití zaváhání domácího brankáře, ale ani nadvakrát neuspěl. Po půlhodině byl rozdíl pouze jednobrankový, protože brankář Luksch se několikrát zaskvěl. Ve 33. minutě už ani on však nedokázal zabránit změně skóre, když Manuel Hartl z dorážky přidal druhý gól. O tři minuty později po chybě hostů ve vápně upravil Canillas na poločasových 3:0.

Ani po pauze se nic nezměnilo. Linec na hřišti dominoval a hrál s chutí celý zápas, takže přidal ještě další branky. V 52. minutě zůstal Markus Blutsch nekrytý na malém vápně a v zakončení už si věděl rady. O chvíli později trestal další chybu černobílých povedenou střelou z hranice vápna Manuel Hartl. Oba celky pak prostřídaly své jedenáctky, Luksch však zůstával v permanenci. Proti Krainzovi vytáhl skvělý zákrok, proti možnosti Franco Dramace však nemohl udělat nic. Sedmý gól domácích přidal dvanáct minut před koncem Manuel Krainz utěšenou ranou, gólovou tečku přidal Vojvoda Shqiprim. Mladá a neúplná sestava Dynama tak v Rakousku prohrála vysoko 0:8.