České Budějovice v nabitém programu zajížděly za hranice, kde se v Rakousku střetly s tamním Lincem. Páteční duel začal lépe pro domácí, kteří se po devíti minutách do vedení. Hned vzápětí však na 1:1 srovnal Čermák. Druhou branku zápasu vstřelili opět fotbalisté LASKu Linec a po poločase tak vedli o jednu branku. Dynamo se ale nechtělo vzdát a skvělý nástup do druhé půle jim přinesl druhou branku, kterou vstřelil Samuel Šigut. Oba celky se tak po výsledku 2:2 rozešly smírně.

První gólová situace v zápasu s Lincem přišla už v 9. minutě. Robert Žulj gólovou akci rozehrál i zakončil. Balon nahrál doleva svému spoluhráči a levačkou zakončil, 1:0 pro domácí. Netrvalo dlouho a bylo srovnáno! Trummer poslal z levé strany do šestnáctky přízemní centr, který si našel Marcel Čermák a poslal balon za záda gólmana Lawala, 1:1. Od úvodního hvizdu uběhla půlhodina hry a Linec se prosadil podruhé. Ljubičič na míč ve skluzu nedosáhl, ale na levé straně pokutového území ho ještě doběhl Florian Flecker, který střelou pod břevno prostřelil Janáčka. Hned vzápětí měli Jihočeši šanci utkání srovnat, Šigutovu střelu ovšem Lawal vyrazil. Do poločasové přestávky se tak šlo za stavu 2:1 pro LASK.

Po deseti minutách druhého dějství se do velké šance hlavou dostal Zíka, ten ale z dobré pozice těsně minul. Fotbalisté z Českých Budějovic ale do druhé půle vstoupili výborně a byli aktivní i nadále, což jim přineslo ovoce. Čermák hezky dloubl míč za obranu, kam si naběhl Trummer. Ten v pokutovém území přehodil padajícího gólmana rakouského celku a ještě před brankovou čarou balonu v cestě do sítě pomohl Samuel Šigut. V 82. minutě se o zajímavý pokus z půlícího kruhu pokusil Ondrášek, jenž se pokusil lobovat brankáře Polstera, ten ale nakonec dokázal míč ze vzduchu stáhnout. Utkání mezi rakouským LASKem Linec a Českými Budějovicemi tak skončilo nerozhodně 2:2.