Následující kolo České fotbalové ligy přichystalo pro jihočeského fanouška derby 2 rivalů – juniorky Dynama České Budějovice a týmu „Ševců“ ze Sezimova Ústí. Domácímu týmu sice úvod do soutěže nevyšel podle jeho představ, ale v posledním kole vykradl východočeský Letohrad a odvezl si na jih Čech první tři body!

Lepší vstup do utkání měli domácí hráči ze Sezimova Ústí, a to když ve 4.minutě nebezpečně pálil domácí záložník Kočí, jehož střela trefila spojnici Pešulovy branky. Naopak v 19. minutě zahrozili budějovičtí mladíci. Po přihrávce Patrika Zajace tvrdě pálil k pravé tyči Chylíkovy svatyně Milan Nitrianský.
Ústečtí měli mnoho příležitostí ke vstřelení branky z trestných nebo rohových kopů. Ve 29.minutě kopal zkušený stoper domácích Robert Kochlöfl trestný kop, který nebezpečně  tečoval Předota.

Juniorka Dynama zahrozila ve 38.minutě. Jmenovitě Jan Kovařík, který nadvakrát nepřekonal domácího Chylíka, a tak výsledek byl stále 0:0. V této části utkání bylo Dynamo jasně lepším mužstvem, Ševci byly nuceni naopak hodně bránit. Domácí zahrozili před přestávkou, jak jinak, opět z trestného kopu. Na centr od Kochlöfla nabíhal Mach, ale hlavičkoval velice nepřesně.

Naše juniorka měla více ze hry, a tak si zasloužila vyhrát. Ale Soukeník je pro ně asi začarovaný, tak i tentokrát to nevyšlo. Blízko k odčarování domácího hřiště byli v 58.minutě pendlové z A-týmu Dynama Patrik Zajac – Jan Kovařík. Ale to by v bráně Ševců nemohl být výborně chytající Ladislav Chylík, který změnu stavu nepřipustil.

O těsné výhře Sezimova Ústí rozhodl až v nastavení kolenem po centru Kostečky Pavel Vesecký, který byl na hřišti pouze 8.minut.