S bodem za remízu se domů vracejí junioři českobudějovického Dynama z utkání 33. kola Juniorské ligy. V jeho rámci remizovali na hřišti Hradce Králové 1:1, když na zásah Ptáčka dokázal z pokutového kopu v závěru odpovědět Radouch.

V prvním poločase měli územní převahu domácí, ale byli to mladíci Dynama, kteří měli větší možnosti. Jihočeský pendl Malakyan nejprve prozkoušel pozornost domácího brankáře střelou z trestného kopu a po půlhodině z malého vápna minul branku domácích. Hradečtí si žádnou větší šanci vytvořit nedokázali, proto byl stav po první půli bezbrankový.

Po změně stran si Votroci vypracovali také střelecké příležitosti, které však končily v rukavicích brankáře Marušky. Zářným příkladem byl slabý pokus Krolopa z 54. minuty. Východočeši se dočkali v 71. minutě, kdy Krčál zatáhl míč k rohovému praporku, nacentroval přesně na Matěje Ptáčka, jenž střelou ke vzdálenější tyči otevřel skóre. Domácí najednou ožili, ale místo druhé branky pro ně přišla studená sprcha v podobě nařízené penalty po Novákově ruce v pokutovém území. Tu proměnil David Radouch a určil konečný stav na 1:1.