Cenný bod uhrála juniorka Dynama s favorizovanými Teplicemi. Jihočeši v posledním domácím podzimním duelu obrala o body celek z předních příček tabulky, když po sympatickém výkonu uhráli remízu 2:2. Černobílí o poločase vedli, po změně stran ale měly Teplice převahu. I proto je bod ve výsledku úspěchem.

Do posledního domácího duelu juniorky v podzimní části soutěže nominovali trenéři z A-týmu Helešice s Hálou, nastoupilo i několik dorostenců. Hosté z Teplic dorazili v základní jedenáctce s Dresslerem či Suchanem. Úvodní čtvrthodina patřila domácím. Aktivní hrou tým trenérů Vlčka a Lengyela zatlačil favorita. Největší šanci měl Matoušek, ale z levé strany nedokázal prostřelit brankáře Němečka. Tepličtí byli daleko efektnější. Ve 12. minutě jejich kombinace neměla žádný výsledek, a tak zkusil vypálit ze třiceti metrů Patrik Dressler a gólman Luksch na jeho dělovku k tyči nedosáhl.

O čtyři minuty později se začínalo od nuly. Černobílí rychle rozehráli standardní situaci, Matěj Helešic nacentroval z levé strany. Jeho přetažený míč ostře vrátil do ohně Škoda a dobře postavený Rostislav Kadlec jej nasměroval do sítě. Severočeši si mohli vzít vedení rychle zpět, jenže po střele Šupa míč dobře vykopl brankář Luksch. Hodně podobná akce Dynama ze 24. minuty opět nesla kýžený efekt a domácí se dostali do náskoku. Hálův dlouhý diagonální míč si zpracoval Kalousek, jeho přihrávka před branku mířila k Matouškovi, ale před ním uklidil míč do vlastní branky teplický stoper Vojtěch Zárybnický. Zaskočení a před utkáním favorizovaní hosté byli z nepříznivého průběhu zaskočeni a nedostávali se do své hry. Až před pauzou po domácí ztrátě vedl Suchan rychlý brejk, předal míč doprava Šupovi, ale proti jeho gólové radosti byl opět reflexivní zákrok českobudějovického gólmana.

Druhý poločas se nesl ve znamení teplické aktivity. Hrálo se převážně na českobudějovické polovině, ale šancí žlutomodří moc neměli. Jihočeši naopak příležitostně vyrazili do brejku. Po hodině hry dvakrát v krátkém časovém sledu pálil nadějně Řehoř, ale hostující brankář vždy spolehlivě zasáhl. Dvacet minut před koncem Severočeši zmáčkli juniorku Dynama a gól visel ve vzduchu. Vyrovnání měl na kopačce Berešík nebo Šup, ale ke gólu jim chyběl kousek. A tak se hosté dočkali v 74. minutě, kdy po faulu na hranici vápna vypálil z trestného kopu místo leváka Hasila nečekaně pravačkou Patrik Dressler a kolem zdi zatočil konečnou dělbu bodů.

Ne tedy že by šance na rozhodnutí v závěrečné čtvrthodině nebyly. To tedy byly, velké na obou stranách. Záhy mohl vrátit Dynamu vedení Lindák, ale zblízka vysoko přestřelil. Pak měl na druhé straně obří možnost Šup, po centru Martirosyana však trefil jen tyč a v utkání si vybral velkou střeleckou smůlu. Poslední příležitost zahodil Suchan, když celé akci předcházela hrozivá ztráta Matouška ve středu pole. Luksch ale zachránil svému týmu konečnou remízu 2:2.