Remízou vstoupila do nové sezony juniorka českobudějovického Dynama. Mladí Jihočeši vedli s Libercem 2:0, ale nakonec se body dělily. Za černobílé se trefili Pasecký a Lima. Vzhledem k obrazu hry je remíza spravedlivá.

V sestavě Dynama se z A-týmu objevili Lima a Wermke, v brance Slovanu nastoupil zkušený gólman Hroššo. Úvodní čtvrthodina patřila Liberci, který měl několik rohových kopů a slibných příležitostí. V jedné z nich Barac v dobré pozici minul. Jediný gól první půle padl v 18. minutě, kdy černobílí udeřili z první vážnější ofenzivní akce. Křiváčkův přízemní centr minul Vaněk, balon proletěl k Petru Paseckému, který jej z první parádně uklidil do sítě. O chvíli později mohl po Limově chybě vyrovnat Barac, ale z úhlu domácí svatyni netrefil. Pak se hra vyrovnala a navrch měli spíš Jihočeši. Další větší šance se už ale do konce prvního dějství nenarodily.

Dynamu se povedl vstup do druhého poločasu. Po pár desítkách vteřin centr Paseckého neúmyslně prodloužil Bálek na zadní tyč k Hrachovcovi, jehož střelu Hroššo vyrazil k Eversonu Limovi, který tečovaným pokusem překonal slovenského brankáře v dresu Slovanu. Pak ale převzal iniciativu opět Liberec a brzy se dočkal snížení. Karel Knejzík nejprve nevyužil chybu Křiváčka, o chvíli později ale zůstal Knejzík sám na levé straně a propálil Coufala. Severočeši dál tlačili a vyrovnání viselo ve vzduchu. Dočkali se ho v 72. minutě, kdy si Coufal nedošel pro nadýchaný Baracův centr, ten se snesl ke Karlu Knejzíkovi, jenž podruhé skóroval. Ve zbytku zápasu měl každý tým ještě jednu šanci. Frimmela však vychytal Coufal a v jasné šanci zklamal i Pasecký. Body se tak nakonec dělily po remíze 2:2.

Jiří Lerch (trenér juniorky Dynama): "Viděli jsme zajímavé utkání, které se divákům muselo líbit. Nezačali jsme dobře a soupeř nás dostal pod tlak. Pak se nám ale povedlo vstřelit první gól a měli jsme navrch. Po pauze jsme dali druhý gól a možná se až zbytečně zatáhli. Asi nám i došly síly a nakonec musíme brát remízu. Ta je podle mého zasloužená."