Ve druhém kole Juniorské ligy podlehli fotbalisté Dynama na půdě Plzně 1:3. Dvakrát se za Plzeňské prosadil Jiří Sedláček, branku z penalty vstřelil Ondřej Ruml. Za Dynamo snižoval v 63. minutě Lukáš Bálek.

Do druhého kola Juniorské ligy vstoupili Jihočeši hned z několika hráči, kteří v sobotním duelu ve Vlašimi pouze seděli na lavičce. Jedná se o Kamila Hajduška, Martina Helda a Petra Paseckého. Od úvodních minut se Dynamo špatně dýchalo. Ve druhé minutě totiž Křiváček způsobil penaltu a Ondřej Ruml jí dokázal proměnit – 1:0. Za čtyři minuty mohl srovnat střelec Pasecký, ale na hranici šestnáctky o balon v souboji s obráncem přišel. Velmi dobře se na hřišti jevil Brazilec Lima, soupeři dokázal nejednou utnout útočnou akci. Ve 27. minutě to bylo už o dvě branky. Janoch prohrál souboj se Sedláčkem, který mířil sám na brankáře a technickou střelou poslal domácí do dvoubrankového náskoku – 2:0. Ke konci poločasu se snížení mohl dočkat znovu Pasecký, ale nedokázal procpat balon přes shluk hráčů před ním.

V 51. minutě mohl snížit stav utkání Martin Held, po centru Bálka ale velkou šanci neproměnil. Velkou jiskru naděje vykřesal pro Dynamo v 63. minutě Lukáš Bálek. Po přesné přihrávce od svého spoluhráče pohotově uklidil balon za Sváčka – 2:1. Zpět dvoubrankový náskok mohl Plzni vrátit Jakub Doležal, ale míč vystřelil vysoko nad. To se povedlo až Jiřímu Sedláčkovi v 70. minutě – 3:1. Konec utkání limitovala častá střídání a Jihočeši se těžko dostávali do tempa. Ve druhém utkání tedy podlehli Plzni na jejím hřišti 1:3.