Ani třetí jarní utkání se juniorce Dynama nepodařilo. Budějovičtí mladíci tentokrát zavítali na hřiště Jablonce, kterému podlehli vysoko 4:1. Budějovičtí si připsali teprve první branku v jarní části, když se v 64. minutě trefil z penalty xxx. Další kolo čeká juniorku doma s Boleslaví.

V brance budějovické juniorky se objevil Matěj Luksch, z kádru Dynama nastoupili i Havel a Švantner. Začátek zápasu byl ovlivněn nepřesnostmi, ale aktivnější byli domácí. Vypracovali si i první rohový kop zápasu, který však budějovická obrana odvrátila. Na první vážnější šanci diváci čekali, až v sedmnácté minutě se ke střele odhodlali domácí, ale branku Matěje Luksche. Po půl hodině hry se Jihočeši odhodlali k rychlému brejku, ale nakonec neuspěli a provinili se útočným faulem. V 32. minutě se Jablonečtí ujali vedení v zápase. Ke střele se odhodlal Patrik Schön a krásnou střelou pokořil Luksche - 1:0. Ve čtyřicáté minutě utekl Jablonec do dvoubrankového vedení, když se znovu trefil Patrik Schön. Přesnou střelou poslal svůj tým do dvoubrankového vedení - 2:0.

I ve druhém poločase byli aktivnější Jablonečtí, kteří měli náskok dvou branek. Netrvalo dlouho a Severočeši mohli jít slavit branku i ve druhém poločase. Rychlou akci zakončil Jaroslav Diviš a o vítězi zápasu bylo prakticky rozhodnuto - 3:0. V šedesáté třetí minutě přišel nejlepší moment Dynama v zápase. Sudí po faulu v pokutovém území nařídil penaltu, které se ujal Lukáš Havel. Stoper Budějovic se nemýlil a přesně poslal míč do jablonecké branky - 3:1. Poslední slovo ovšem měli opět domácí. V 72. minutě se hezky do šibenice trefil podruhé v zápase Jaroslav Diviš - 4:1.