Byli blízko cenného skalpu, ale nakonec nemají ani bod. Juniorka českobudějovického Dynama třikrát vedla s Mladou Boleslaví, která je druhá v tabulce. Nakonec ale prohrála 3:4. O branky Jihočechů se postarali Pasecký, Volešák z penalty a Podráský.

V domácí sestavě se z pendlů objevili jen Hanzlík, Volešák a Koreš, hosté dorazili posílení o Vukadinoviče. Dynamu se start proti lídrovi tabulky povedl. V 5. minutě vyslal Volešák do šance Petra Paseckého, který střelou podél brankáře otevřel skóre. Pak se začal osmělovat favorit. Nejprve nepovedenou malou domů Hanzlíka uzmul Kocourek, ale jeho šanci Pavelec zlikvidoval. Gólman Jihočechů se vyznamenal i o chvíli později, kdy zneškodnil únik Hodače. Po půlhodině bylo vyrovnáno. Vít ve vápně fauloval Kateřiňáka a kopala se penalta. Tu Pavelec Mehanovičovi chytil, ale k druhé dorážce se dostal Stanislav Klobása a dostal míč do sítě. Běžela 37. minuta, kdy se penalta kopala i na druhé straně. Křapka ve vápně fauloval Ladislava Volešáka, jenž sám z puntíku vrátil vedení na domácí stranu.

Po pauze se Boleslav snadno dostala k vyrovnání, když Vítovu chybu využil Mirzad Mehanovič. Dynamo potřetí vedlo od 57. minuty, když odražený míč po Volešákově trestném kopu poslal do sítě Lukáš Podráský. Jenže náskok domácích vydržel opět jen šest minut. Po centru Vukadinoviče totiž podruhé v zápase skóroval Stanislav Klobása. A Dynamo nakonec i zápas ztratilo. Pět minut před koncem se totiž ve skrumáži nejlépe zorientoval Miljan Vukadinovič a přesnou střelou rozhodl o výhře Boleslavi 4:3.