Ačkoliv měla juniorka s Jabloncem od úvodu navrch, ve 33. minutě prohrávala 0:2. Černobílí mladíci však nesložili zbraně, ještě do poločasu vyrovnali a po pauze dalšími dvěma brankami rozhodli o první výhře v sezoně. Jablonec zvládl už jen snížit. Dvakrát se trefili Wermke a Tomek.

V sestavě Dynama se objevili z pendlů Wermke, Řezáč, Fišl nebo Šplíchal se Švantnerem. Hosté nasadili pouze juniorský výběr. Jihočeši od úvodu působili aktivním dojmem a měli herní převahu. Brzy přišly také brankové možnosti. Šplíchal po individuální akci levačkou těsně minul, neprosadil se ani Lindák, který po úniku trefil vybíhajícího brankáře Richtera. Vidět byl i Roman Wermke, po dvou kličkách zakončil, ale vystřelil jen do středu branky. Z jabloneckého celku nejvíce hrozil vytáhlý forvard Horáček, zejména při vzdušných soubojích byl hodně nebezpečný. Tlak Dynama se stupňoval, šance Kalouska po Švantnerově práci volala po gólu.

Opak však byl pravdou. Ve 27. minutě centr z levé strany nečekaně propadl až k Marku Kalouskovi, který umístil svoji obrannou hlavičku do šibenice vlastní branky. Domácí se po chvíli oklepali a měli možnost vyrovnat, jenže Lindák sám před brankářem zase jen nechal vyniknout Richtera. Hned z protiútoku přišla další studená sprcha pro Jihočechy. Po rychlé akci se na malém vápně prosadil Vojtěch Horáček a po dvou jabloneckých šancích to bylo ve 33. minutě 0:2. Jenže Dynamo se nevzdalo. O tři minuty později se zblízka nadvakrát prosadil Roman Wermke a za další dvě minuty vyrovnal Rostislav Tomek po přihrávce Šplíchala.

I po změně stran se hrál svižný fotbal. Dlouhý pas Řezáče přesně našel Wermkeho, který ale nezvládl zakončení. Jeho lob skončil v rukavicích gólmana soupeře. Zanedlouho už byl obrat dokonán. Tomek si na pravé straně narazil se Švantnerem, ten v tísni stihl odcentrovat a našel přesně hlavu Romana Wermkeho, který dostal míč za brankovou čáru. Pak se hra vyrovnala, ale Jablonec moc příležitostí na vyrovnání neměl.

Naopak na rozdíl dvou branek mohl upravit stav Švantner, ale po náramné kombinaci branku přestřelil. Dlouho černobílí litovat nemuseli. V 75. minutě poslal Hajdo k zemi Rostislava Tomka a sám faulovaný zvýšil z penalty na 4:2. Hosté zvládli v závěru už jen snížit po přesné ráně Jana Dostála. Pro juniorku Dynama je to tak první výhra sezony, hosté naopak nenavázali na úvodní vítězství.