Juniorka českobudějovického Dynama inkasovala ve 31. kole Juniorské ligy podruhé v řadě pět branek, když prohrála v Jihlavě 2:5. Branky Jihočechů vstřelili Radouch a Slavík.

Favorizovaná Jihlava začala zostra a po deseti minutách slavila první úspěch, když se prosadil Martin Kelbner. Domácí byli lepším celkem a v 17. minutě si připsali druhý zásah, když pohlednou akci zakončoval do prázdné branky Jindřich Kučera. Pak se osmělili i Jihočeši, ale Radouch prováhal vhodný okamžik ke střele. Přesto to byla Jihlava, která kontrolovala vývoj duelu. Po půlhodině hry nejprve trefil jen boční síť Mešanoviš, záhy se však krásnou střelou prosadil Igor Obert. Mešanovič s Kučerou měli ještě další šance před přestávkou, ale stav 3:0 už se nezměnil.

Po změně stran přidala Vysočina čtvrtý zásah, když se prosadil Muris Mešanovič. Mešanovič byl k neudržení, jeho další dvě střely skončily těsně vedle. Dynamo mohlo snížit, ale hlavička Slámy se mezi tyče nevešla. Ihned z protiútoku přidal Muris Mešanovič pátý zásah a vypadalo to na debakl. Ten v závěru alespoň odvrátili David Radouch a Martin Slavík, jenž využil zaváhání domácí obrany, a upravil na konečných 2:5.