Pohledný zápas s velice dramatickým závěrem odehráli fotbalisté juniorského týmu Dynama na hřišti Dukly Praha. V zápase 13. kola jihočeští mladíci dlouho hráli 0:0, deset minut před koncem dali gól domácí, avšak Dynamo díky dvěma gólům Michala Repy zápas otočilo. To ale nebylo vše, v poslední minutě totiž na konečných 2:2 srovnal domácí Matěj Hanousek.

Trenérská dvojice Jiří Lerch - Petr Skála přicestovala do Prahy s hodně mladým kádrem. V základní sestavě se vedle tradičních opor týmu objevil z A-týmu pouze rekonvalescent po dlouhodobém zranění Rastislav Bakala. Hned od úvodu se na Stadionu Přátelství na pražském Strahově hrál zajímavý fotbal. Jako první musel hned v 1. minutě hry zasahovat po střele domácího Čapka budějovický gólman Vokatý. V úvodním dějství byli více u balonu domácí fotbalisté, Jihočeši bezbrankový stav drželi i po další velké šanci, kterou zneškodnil po zakončení Ouedraoga opět Vokatý.

V následujících minutách se fotbalisté Dynama dostali k zahrávání hned několika rohových kopů, míč ale i přes zajímavé centry do brány usměrnit nedokázali. Po půl hodině hry musel hodně rychle z brány Vokatý, aby odvrátil hodně slabou malou domů. Při svém odkopu napálil míč do Svobody, který ale vzniklou šanci Dukly nedokázal zužitkovat. V 36. minutě dal o sobě vědět David Radouch, jehož parádní střelu k tyči musel s vypětím všech sil chytat Štěpánek. Přestože byl v úvodním dějství k vidění zajímavý fotbal, do kabin se odcházelo za stavu 0:0.

Druhý poločas začal hodně svižně a hned ve 49. minutě vypálil tvrdě Ilko a budějovický gólman musel s pomocí břevna vyrazit balon mimo. Na druhé straně po dalekonosné ráně zaváhal Štěpánek, míč mu propadl pod tělem a následně se prokutálel jen pár centimetrů vedle pravé tyče. Do vedení se mohlo Dynamo dostat v 71. minutě, kdy šel sám na brankáře skoro od poloviny hřiště Slavík. Jeho střelu z třinácti metrů ale Štěpánek bravurně nohou vyrazil.

Především ve druhém poločase se hrál velmi zajímavý fotbal a byli to především Jihočeši, kteří byli častěji u balonu. Dlouho to vypadalo na bezbrankové utkání, jenže deset minut před koncem se začaly dít věci. Paradoxně to byli ale domácí, kteří se v 79. minutě dostali do vedení, když se po střele Ouedraoga balon otřel o paty Kamila Ptáka a na změnu tvrdé střely nedokázal bezmocný Vokatý zareagovat. Z vedení se ale Pražané dlouho neradovali. Po centru z pravé strany došlo ve vápně Dukly k závaru, balon se odrazil k volnému Michalu Repovi, který ranou k tyči srovnal na 1:1.

A to nebylo zdaleka všechno. V 86. minutě byli blízko k dalšímu gólu hráči Dukly, když Kamil Pták trefil ranou z dálky tyč Vokatého brány. Následně byl ve velké šanci také hostující Vaněk, jenže zamířil jen do boční sítě. Blízko ke třem bodům byli v 89. minutě hry Jihočeši, když z ničeho nic vystřelil z dálky Michal Repa a jeho další parádní rána skončila až za zády váhajícího Štěpánka. Dynamu ale nebylo přáno odvézt si z Prahy tři body. Hned vzápětí totiž podobnou pumelici z velké dálky vyslal směrem k Vokatému domácí kapitán Matěj Hanousek a bylo znovu srovnáno. Oba celky tak v zápase sahaly po výhře, nakonec ale došlo k dělbě bodů.

Petr Skála (asistent trenéra Dynama): "V závěru to bylo opravdu dramatické utkání. Nejprve jsme prohrávali, pak jsme vedli 2:1 a nakonec z toho byla remíza, která je podle mě zpravedlivá. Musíme si ale samozřejmě přiznat, že v prvním poločase jsme měli s pohybem hráčů Dukly celkem problémy. V prvním poločase nás při velké šanci domácích podržel brankář Vokatý, po změně stran jsme měli velké šance také my, takže remíza 2:2 je asi spravedlivá."