Zápas dvou odlišných poločasů odehráli v zápase 22. kola Juniorské ligy fotbalisté Dukly Praha a Dynama České Budějovice. Zatímco v prvním poločase byla k vidění hodně vyrovnaná podívaná, po změně stran převzali otěže zápasu domácí, kteří čtyřmi góly během závěrečné půlhodiny rozhodli o vysoké výhře 4:0. Trefili se Kluk, Tetour, Bezdička a Gajecký.

Hned v úvodu zápasu se do střelecké pozice dostal budějovický Hrachovec, svou ránu z hranice vápna ale poslal nad bránu. Domácí se osmělili ve 12. minutě, když se pokoušel zakončit Čajič. Jeho střelecký pokus byl ale zblokovaný defenzivou Dynama a gólman Fryšták tak v pohodě zakročil. O pár chvil později se k další střele dostal Mejdr, ani jeho rána ale brankáře Dynama nezaměstnala. V první půlhodině zápasy si oba celky vyzkoušely i zahrávání rohových kopů, gólmani na obou stranách mohli ale zůstat v klidu.

V druhé polovině první části hry byla k vidění celá řada nepřesností, a když už se nějaký tým dostal do zakončení, mířil balon mimo brankový prostor. Ve 39. minutě se k velmi nebezpečné střele dostal Bezpalec, gólman Fryšták byl ale na svém místě a dobře zakročil. V závěrečné pětiminutovce byl dvakrát vidět Čajič. Nejprve pokazil při slibně se rodícím brejku přihrávku a o chvilku později ranou z úhlu prověřil pozornost brankáře Fryštáka. Ten míč za svá záda nepustil a do kabin se tak odcházelo za stavu 0:0.

Trenéři Dukly sestavu svého týmu o poločasové pauze hodně pozměnili a na hřiště přišli hned čtyři čerství hráči. Tento tah Pražanův vyšel a od úvodních minut druhé půle to byla právě Dukla, která byla výrazně aktivnější. První gól zápasu přišel v 58. minutě, když po faulu Podstavka zahrával přímý kop Dino Kluk, jehož rána přes zeď zapadla přesně do míst, kde nestál brankář Fryšták. Za necelých deset minut to bylo již 2:0. Domácí Daniel Tetour stál v rozhodující chvíli na správném místě a míč odražený od tyče dorazil velmi pohodlně do odkryté brány.

S přibývajícími minutami fotbalisté Dynama zabrali a tlačili se na polovinu soupeře. Do šancí se ale dostávali jen velmi sporadicky. Blízko ke gólu byl v 86. minutě Čadek, který ale ranou z úhlu nedokázal zužitkovat povedenou přihrávku od Hály. Prakticky z protiútoku se pak prosadili domácí, když váhající defenzivu Dynama potrestal pěknou ranou na zadní tyč David Bezdička. Když už se začínalo zdát, že se zápas dohraje, přišel ještě čtvrtý úder domácího celku. Ofenziva Dukly předvedla ve vápně Dynama povedenou akci na jeden dotek a čtvrtý gól těsně před závěrečným hvizdem zaznamenal Vojtěch Gajecký.

Karel Vácha (trenér Dynama): "Z mého pohledu jsme odehráli dobrých úvodních dvacet minut a poté ve druhém poločase pasáž od 75. do 85. minuty. Když bych na zápase hledal něco pozitivního, tak by to byly asi jen tyhle dva úseky. Naši kluci dnes zaostávali v pohybu a kombinaci, což se nejvíce ukázalo právě v těch inkasovaných gólech. My jsme se snad dvakrát za zápas dostali do zakončení a asi tak tři další akce jsme nedokázali dotáhnout. To je hrozně málo, protože Dukla vedle čtyř gólů měla i několik dalších šancí, které nedokázala naštěstí dotáhnout do konce.."