Po pěti prohraných zápasech a změně trenéra juniorka Dynama zabrala. V posledním utkání základní části českobudějovičtí mladíci vyhráli na hřišti pražské Slavie 2:0. Branky Jihočechů obstarali Nitrianský z penalty a ve druhém poločasu Mashike.

Do posledního kola základní části Juniorské ligy nastoupili Jihočeši doplněni o hráče, kteří v neděli nedostali moc prostoru v utkání A-týmu – Nitrianský, Puchel, Mashike, Švantner či Pouček. Domácí jedenáctku doplnil norský obránce Flo. Poprvé pod trenérem Plockem začali Jihočeši více než dobře. Po aktivním začátku sudí Franěk ve čtvrté minutě nařídil penaltu, kterou proměnil Milan Nitrianský. Jihočeši nadále měli navrch a hráli velice aktivně. Sešívaní postupně hru vyrovnali, ale o něco nebezpečnější byli hosté.

Po půlhodině však mohli vyrovnat Pražané, ale Macháčkův pokus proletěl těsně kolem tyče. Záhy se na hranici vápna uvolnil na druhé straně Puchel a levačkou orazítkoval tyč branky Otáhala. O pár minut později musel být domácí brankář opět pozorný, když centr z levé strany proletěl až na zadní tyč, kde Nitrianský pálil po zemi zblízka a Otáhal předvedl skvělý zákrok. V závěru poločasu se zaskvěl i českobudějovický gólman Luksch, který tak udržel poločasový výsledek 0:1.

Na umělé trávě v Horních Počernicích se hrál slušný fotbal a oba celky si vytvořily několik zajímavých možností. Skóre se podruhé měnilo po hodině hry, kdy zaváhaní domácí obrany využil Elvis Mashike Sukisa, jenž dorazil míč do prázdné branky.

Domácí naděje na zvrat definitivně zhasly v 70. minutě, kdy i domácí měli možnost zahrávat pokutový kop. Azilinona však skvěle vychytal Luksch a korunoval svůj skvělý výkon. Slavia sice v závěru ještě měla územní převahu, ale českobudějovičtí už cennou výhru uhlídali. Dynamo tak po pěti prohrách uspělo a základní část Juniorské ligy zakončilo vítězstvím.