Do jarní části Juniorské ligy vstoupili mladíci českobudějovického Dynama vysokou porážkou s Bohemians. Na Složišti klokani zvítězili bez větších potíží 5:0, když se třikrát prosadili už v prvním poločase. Jihočeši naopak vůbec neskórovali.

Do prvního jarního duelu doplnil českobudějovickou juniorku Lukáš Havel, hráli i Pařízek se Šplíchalem, kteří v zimě absolvovali přípravu s A-týmem. V zelenobílém dresu klokanů přicestoval i zkušený David Bartek či bývalý českobudějovický obránce Jiří Bederka. Začátek utkání byl poměrně vyrovnaný a ani jeden z týmů si nedokázal vypracovat výraznější převahu. Postupem času to byli Pražané, kteří měli navrch. Dias po dvaceti minutách pálil ještě těsně vedle, ale ve 22. minutě Jakub Káš svoji hlavičkou otevřel skóre, když jeho lehká střela překvapila brankáře Luksche.

Domácí si následně vypracovali několik nadějných akcí, jenže vyrovnáním neskončila ani jedna, Tomek totiž ani jednu ze dvou nadějných možností neproměnil. A tak přišly dva tresty krátce před poločasovou přestávkou. Nejprve ve 40. minutě se v pokutovém území nejlépe zorientoval Jan Vetešník a do protipohybu Luksche upravil stav na 0:2. Pár desítek vteřin před koncem poločasu ještě Antonín Vaníček povedenou střelou zvýšil vedení hostů na 0:3.

Otřesení mladíci Dynama se po pauze nedokázali zvednout a zápas zdramatizovat. Snaha Jihočechům nešla upřít, jenže šance a góly nepřicházely. Naopak Bohemians ještě stvrdili své vítězství. Po hodině hry přesnou střelou k tyči zajistil Pražanům čtyřbrankové vedení Ismar Begič.

O vítězi zápasu už bylo víceméně rozhodnuto, černobílí se snažili alespoň částečně si zvednout náladu. Nepovedlo se. Deset minut před koncem Matyáš Buneš upravil přesnou ranou skóre na konečných 0:5. A to ještě v závěru trefil ten stejný hráč břevno domácí branky. Dynamo tak zahájilo jarní část Juniorské ligy domácí porážkou 0:5 s Bohemians.