Do nadstavbové části Juniorské ligy vstoupil tým trenéra Plocka výborně, když vyhrála na hřišti pražské Dukly 1:0. Jihočeši doplnění o několik pendlů z A-týmu brali plný počet bodů po trefě Patrika Švantnera z 63. minuty.

Poprvé se za juniorku představil brankář Křížek s dalším matadorem Táborským. Mladíky doplnili i Vondra, Pouček, Švantner a po zranění se vrátil do sestavy Řehoř. V úvodu utkání byli o něco aktivnější Pražané, ale první vážnější ohrožení branky soupeře měli na svědomí Jihočeši. Pouček ale svoji akci do gólové tečky nedotáhl. Hrálo se ve slušném tempu a nadějné možnosti se střídaly na obou stranách. Několikrát se musel ohánět gólman Křížek, závar ve 20. minuty vyřešil společně se svými obránci.

Mladíci Dukly měli chuť otevřít skóre, ale českobudějovická defenziva byla spolehlivá. Před koncem prvního dějství kopaly oba celky několik rohových kopů, ale po žádném z nich se ukazatel stavu neměnil. Jednou byli černobílí blízko, ale ze skrumáže ve vápně branka nepadla.

Druhý poločas nebyl tak ofenzivně laděný. Spíše se hrál fotbal mezi vápny, v němž nebyla nouze o nepřesnosti. Zásadní změnu přinesla až 62. minuta, kdy se uvolnil Patrik Švantner a svoji akci zakončil rozhodujícím gólem.

Dukla už se na odpověď během zbývající půlhodiny nezmohla. Jednou trefili Pražané tyč, poté hosty několikrát podržel brankář Křížek. Českobudějovičtí ubránili i závěrečný rohový kop a vstoupili tak do nadstavbové části Juniorské ligy výhrou na Dukle 1:0.