Ani přes doplnění juniorky o kvarteto hráčů A-týmu se českobudějovickým mladíkům nepodařilo ani ve čtvrtém jarním utkání bodovat. Jihočeši na Složišti podlehli Mladé Boleslavi 0:4, když je srazily zejména tři góly soupeře už v úvodních dvanácti minutách.

Jednadvacáté kolo Juniorské ligy hrané na umělé trávě v Českých Budějovicích začal domácí celek katastrofálně. Při úvodním výkopu trefil Lukáš Havel soupeře, který se zmocnil míče, odcentroval a Jan Zabilanský otevřel skóre utkání - 0:1. Hrůzostrašný úvod do zápasu Jihočechům pokračoval. Už v sedmé minutě se totiž hosté z města automobilů prosadili podruhé. Košek našel Michala Dohnalíka, který se otočil kolem obránce a přesnou střelou k tyči nedal domácímu brankáři šanci - 0:2. Dvanáctá minuta přinesla třetí branku a domácím začal hrozit debakl. Po rohovém kopu dostal trestuhodně moc prostoru Lukáš Glöckner a utěšenou střelou poslal hosty do tříbrankového vedení - 0:3. Obrovskou šanci na snížení propásl ještě v prvním poločase Erik Puchel. Matoušek ho našel krásným pasem za obranu, ovšem pendl z áčka nedokázal z bezprostřední blízkosti procpat míč za Truksu.

Druhý poločas už přinesl pouze jednu branku a značně zlepšený výkon černobílých. Do zakončení se dostal Jakub Matoušek, ale z těžkého úhlu si na Truksu nepřišel. Hezky se uvolnil na levé straně Zachař, dával míč po sebe, ale nikoho ze spoluhráčů nenašel. Ani výrazný posun ve výkonu nepomohl Budějovickým vylepšit skóre zápasu. V 71. minutě se totiž trefil Mladoboleslavský Vítek Vejr, kdy využil krásného centru od Machů - 0:4. V závěru mohl alespoň korigovat Navrátil, ale neporadil si s dobrým výběhem Truksy.