Fotbalisté Dynana České Budějovice na úvod zimní přípravy nestačili na třetí celek první rakouské ligy a na Waldstadionu prohráli se týmem FC Superfund Pasching 2:0. O výhře domácích rozhodly branky Krajiče a Gilewicze z polovin obou poločasů. Jihočeši ale rozhodně netahali v utkání za kratší konec provazu. Přdevším v první části hry byli lepším týmem a vytvořili si i několik zajímavých pozic. Mezi ty gólové patřily například šance Mrkvičky s Adamcem nebo břevno Peroutky ze samého závěru zápasu.
Na hlavním stadionu Superfundu Pasching nastoupili fotbalisté Dynana na výborně upravené přírodní trávě. Do hry se tak podíval i na celý první poločas Karel Poborský, který se poprvé ukázal v akci po vyléčení lymské boreliózy.

Především v prvních pětačtyřiceti minutách hry odehráli fotbalisté Dynama výborný zápas, měli více ze hry a svého soupeře prakticky k žádné vyložené šanci nepustili. Jenže ve 20. minutě došlo k nedorozumění obrany Jihočechů a Gerald Krajič se dostal snadno ke skórování - 1:0. Ve zbytku poločasu se hosté tlačili do útoku a v největší šanci se ocitl Mrkvička, avšak v gólové pozici domácího gólmana nepřekonal.

Do druhého poločasu nastoupili Jihočeši ve značně obměněné sestavě, což se na hře týmu projevilo. Balón měli častěji na kopačkách hráči Superfundu a díky Radoslawu Gilewiczovi se dostali do zaslouženého dvoubrankového vedení. V samém závěru druhého poločasu se ocitl v další slibné šanci Dynama Adamec a když se nakonec neujal pokus Peroutky, který skončil na břevně, dokráčeli domácí k vítězství 2:0.