Dva zápasy ve třech dnech absolvovala českobudějovická juniorka. Po pondělí remíze s Bohemians se mladíci Dynama představili opět doma, v předehrávce 9. kola nadstavbové skupiny B Juniorské ligy podlehli v oslabeném složení Jihlavě 0:3. Hosté byli po většinu zápasu lepším týmem a zaslouženě si odvezli plný počet bodů.

Sestavy obou celků byly vzhledem k náročnému programu složeny čistě z juniorů a dorostenců, žádný pendl tentokrát mužstva nevyztužil. Z opatrného začátku vyčnívala rána Matouška, jenž se ve 4. minutě nezalekl volného prostoru a levačkou orazítkoval břevno. Pak ale hráli převážně hráči z Vysočiny. Ránu Matulky však zkrotil Luksch a Mašičův pokus se mezi tři tyče nevešel. Když se neujala ani další Mašičova rána, zahrozili opět černobílí.

Obránce Ardamica nabídl krásnou diagonální přihrávku, Rostislav Kadlec si balon zpracoval a připravil ke střele, kterou brankář Duba vytěsnil na tyč. Pak ještě střílel Tomek do boční sítě a Štifterova dělovka protáhla Dubu, nicméně gólu se domácí nedočkali. A pak začaly příležitosti Vysočiny, které spadaly do kategorie vyložených. Nejprve Lorenc v dobré příležitosti netrefil míč ideálně, pak Lorenc sám před Lukschem nechal jen vyniknout domácího brankáře a o chvíli později Mašič obešel i gólmana Dynama, ale jeho ránu vyrazil z branky obránce Štifter. První poločas tedy branku nenabídl.

Druhý poločas byl slabší. Hráči jako by byli ještě v kabině a úvodních deset minut bylo slabých. S míčem hráli častěji hosté, po nedůslednosti domácí obrany měl velkou šanci Mašič, ale Luksch předvedl skvělý zákrok. Po necelé hodině hry se Jihlava dočkala. Luksch neudržel střelu z dálky a po faulu na Průšu se kopala penaltu. Tu bezpečně proměnil Amir Mašič a zlomil svou střeleckou nemohoucnost v utkání.

Ani po první brance se obraz hry nezměnil. Tým z Vysočiny měl převahu a Vašíček mohl přidat druhý gól, ale po rohu trefil hlavou jen břevno. Z ojedinělé možnosti mohl po dobré práci Štiftera vyrovnat Fišer, ale jeho křížné ráně chyběly decimetry. Druhý gól přidala Jihlava v 76. minutě, kdy se trefil střídající Svoboda - 0:2. Třetí branku mohl přidat Smejkal, ale trefil břevno. Zaváhání tedy napravil o pár minut později Mašič, když druhou brankou v zápase završil gólový účet na 0:3 pro hosty.