Šedesátiminutové finále Jihočeši nedokázali dotáhnout do vítězného konce a po brance Šamánka z třetí minuty prohráli 0:1. V zápase sice měli českobudějovičtí navrch, houževnatý soupeř ale Dynamo k žádné vážnější příležitosti nepustil.

Finálové utkání se hrálo jenom dvakrát třicet minut. Sestava oproti semifinále byla naprosto odlišná, v poli zůstal jenom Jiří Funda. Stejně jako v předchozích utkání inkasovali Jihočeši jako první. Po faulu Pavla Nováka se kopala penalta, kterou proměnil Šamánek - 0:1. Jihočeši v černých dresech měli více míč na svých kopačkách, šance ale přicházeli z jejich strany zřídkakdy. Ke střele se po hbité zasekávačce dostal Jindřich Kadula, levačkou mířil mimo. Na druhé straně měl slušnou příležitost Serenkov, z voleje pálil vedle. Nejblíže vyrovnání byl po přesném pasu od Fundy Wermke. V těsné blízkosti nastřelil jenom brankáře Jurana. Další nadějný útok Dynama zhatila tentokrát nepřesná přihrávka od Jiřího Fundy.

Hned od úvodní minuty druhého poločasu se Jihočeši hnali za vyrovnáním. Nadějný přímý kop Jindřicha Kaduly našel pouze hlavu znojemského fotbalisty. Následné rohové kopy zahrávané také mladý středopolařem úspěch neměly, Znojemští si je dobře pohlídali. Čas rychle ubíhal a Dynamu se nedařilo srovnat stav utkání. Naopak zahrozilo Znojmo. Po průniku Helíska zakončoval Gebet těsně nad. Ze strany Budějovic se do zakončení dostal Brazilec Rodriguez, znojemský brankář vyrazil do bezpečí. Ke konci utkání se do šance dral opět Rodriguez, znojemský obránce mu míč na poslední chvíli odkopl. Neprosadil se ani Martin Held, takže Dynamo prohrálo ve finále 0:1.

František Cipro (trenér Dynama): "Škoda, že jsme zápas se Znojmem nevyhráli. Ne kvůli výsledku, ale kvůli psychice. Co si budeme povídat, mančaft ve druhém zápase byl trochu slabší než ten proti Jihlavě. Podobné to ale bylo i u soupeře, který do dvou turnajových zápasů poslal dvě rozdílné jedenáctky."