Dlouho se čekalo na první branku, ta přišla až ve čtyřicáté minutě z kopačky Patrika Švantnera. Následně se strhla atraktivní podívaná, která skončila nerozhodným skóre 3:3. Pro juniorku to byl poslední zápas sezony, s velkou pravděpodobností zakončí sezonu na čtrnáctém místě.

Do posledního zápasu Juniorské ligy vyslal trenér Skála do branky Coufala, příležitost dostali dorostenci Dominik Hric a Šimon Štifter. V úvodní jedenáctce nastoupili i členové A-týmu Filip Vaněk, Michal Řezáč a střelec branky na Vyšehradě Jindřich Kadula. Pouze na lavičce zůstali Martin Held a Lukáš Havel. První půl hodina hry nenabídla atraktivní podívanou, diváci se nedočkali žádné vážnější šance natož gólu. Nakonec strhující podívaná se rozjela ve čtyřicáté minutě. Přesnou střelou se prosadil Patrik Švantner a Dynamo vedlo – 1:0. Nepříjemný gól do šatny dostala domácí juniorka v polovině zápasu, když se trefil Daniel Kozma - 1:1.

Ve druhém poločasu už to padalo jako o závod. Byl to levák Filip Vaněk, kdo vrátil Dynamo do ztraceného vedení – 2:1. S nepříznivým stavem se papírový favorit z města automobilů nechtěl ztotožnit. Srovnání slavili Mladoboleslavští už za sedm minut, když se po rohovém kopu prosadil Adam Pajer - 2:2. Ani tento vyrovnaný stav nevydržel dlouho. Za sedm minut se podruhé v zápase prosadil hostující kapitán Daniel Kozma a Boleslav šla poprvé v zápase do vedení – 2:3. Alespoň bod si domácí zasloužili a vybojovali ho gólem v 77. minutě, Patrik Švantner druhou brankou v zápase ukončil gólové hody – 3:3.