Českobudějovické Dynamo v dalším přípravném utkání nastoupilo na umělé trávě v pražském Edenu. Domácí hráči se dostali v 19. minutě do vedení brankou Kopice, ale Jihočeši dokázali proti úřadujícímu mistru ligy záhy odpovědět, když se trefil obránce David Horejš. Ještě do přestávky ale zvládl překonat gólmana Kučeru útočník Vlček a stav 2:1 už se nezměnil ani ve druhé půli.

Za slunečného ale velmi mrazivého počasí začaly oba celky před více než dvěma stovkami diváků velmi sympaticky a od úvodních minut se hrál otevřený ofenzivní fotbal. Do první šance se ve 4. Minutě probíjel Hloušek, jeho střelecký pokus z hranice vápna ale zamířil těsně mimo. Jihočeši odpověděli šancí Sedláčka, který málem využil hrubého zaváhání domácích stoperů. Budějovický útočník šel sám na Romanovse, do zakončení mu ale strčil nohu vracející se Vomáčka a míč zamířil do autu.

Po fotbalově zajímavé dvacetiminutovce se dostali do vedení hráči Slavie, když po rohu Hlouška hlavičkoval za záda brankáře Kučery nový hráč sešívaných Milan Kopic. Míč sice z brankové čáry vykopával ještě Laštovka, dle pomezního ale až ve chvíli, kdy byl balon v bráně. Ve 23. minutě se do dobré šance prodral Šenkeřík, svůj pokus ale nasměroval těsně mimo. Jihočeši se z inkasované branky rychle oklepali a minutu po Šenkeříkově šanci vyrovnali. Po přímém kopu Otepky nechal nejprve Ondrášek vyniknout Romanovse, kterého ale hned v zápětí hlavou přeloboval David Horejš a bylo to 1:1.

Z nerozhodného stavu se Jihočeši příliš dlouho neradovali. Hned ve 37. minutě vedli opět domácí, když Hloušek přeběhl Laštovku a následně jak na zlatém podnosu přihrál Stanislavu Vlčkovi, který bez větších problémů zakončil do prázdné brány – 2:1. Závěr poločasu patřil opět Slavii, když se ale nedokázal prosadit Duranski, Vlček a ani Hloušek, skončila první část zápasu jednobrankovým vedením mistrovského týmu.

Do druhého poločasu poslal trenér Dynama na hřiště zcela obměněnou jedenáctku hráčů a velmi rychle se změnil i obraz hry. Slavie začala postrádat lehkost z prvního poločasu a u míče byli častěji budějovičtí fotbalisté. První velká šance Dynama přišla v 61. minutě, agilní Meszároš ale poslal svůj nebezpečný projektil metr nad bránu. Často u míče byl také Rudolf Otepka s Tomášem Stráským a míč se tak nejčastěji pohyboval na polovině Slavie.

Dobře kombinujícím Jihočechům ale nefungovala finální přihrávka a zakončení, a tak se dlouhé minuty hrál fotbal bez výraznějších šancí. V samém závěru měl gól na hlavě Tomáš Stráský, domácím ale pomohla tyč Romanovsovy brány. Sešívaným výhra 2:1 očividně stačila a závěr zápasu si již pohlídali.

Jaroslav Šilhavý (trenér Dynama): "Přestože jsme prohráli, tak zápas hodnotím určitě kladně. Kluci k tomu přistoupili zodpovědně a byl k vidění oboustranně dobrý fotbal. Ve druhém poločase jsme měli dokonce několik šancí na vyrovnání, ale bohužel nám to tam nespadlo. Slavie byla v zápase efektivnější a díky tomu dnes vyhrála. V zápase jsme dali rovnoměrně šanci dvaadvaceti hráčům, v každém poločase po jedenácti a určitě nikdo nezklamal. V naší hře byla samozřejmě ještě spousta chyb, ale s celkovým přístupem všech hráčů jsem spokojený."