V Juniorské lize jediný jihočeský zástupce znovu nebodoval a odvezl si debakl ze hřiště Jablonce 0:6. Dynamu se nedařilo nic a Jablonec ho ve všem přehrával, šest branek v síti Luksche jsou toho důsledkem. Dvakrát se prosadil střídající Palatický a Breda.

Juniorka neprožila dobrý první poločas v Jablonci. Tři inkasované branky a nucené střídání Davida Tomáška. První v zápase se prosadil David Breda přesným volejem k pravé tyči Lukschovy branky - 1:0. Druhou branku Severočechů přidal přesnou střelou Petr Rys - 2:0. Třetí gól do sítě Dynama přidal po pěkné střele z první Tomáš Bulíř - 3:0. Sedm minut před koncem poločasu se mohl prosadit znovu Rys, ale na míč těsně nedosáhl. Za Dynamo mohl snížit střídající Štifter, v obrovské šanci ale nedal.

I v druhé půli byl Jablonec lepší a střílel branky. Zaváhání Nesládka napravil Breda a prosadil se podruhé v zápase – 4:0. Na Luksche se valil jeden útok za druhým. Brankář Jihočechů si poradil se střelou Bredy, ustál i brejk domácích dva na jednoho. Pověstného „bůra“ zasadil do branky hostí střídající Palatický - 5:0. Gólový účet utkání uzavřel šestou brankou v síti Dynama znovu Palatický.