Zasloužené vítězství na úvod přípravy proti ligovému celku si zapsali českobudějovičtí fotbalisté. Na Složišti přehráli Příbram 2:1, když všechny branky padly v prvním poločase. Tu rozhodující zaznamenal navrátilec do sestavy Adrián Čermák. Skóroval také premiérově dorostenec Kalousek. Premiéru si odbyli tři testovaní fotbalisté i další mladíci.

V prvním poločase dostaly příležitost všechny tři nové posily, v brance nastoupil Matěj Luksch a na kraji zálohy se objevil loňský dorostenec Marek Kalousek. Prvních čtyřicet pět minut bylo Dynamo jasně lepším týmem a v zápase dominovalo. Už v úvodu musel příbramský Kočí zasahovat proti střelám Laňky a Čermáka, první velká šance přišla po čtvrt hodině hry. Kadula šikovně uvolnil Kalouska, který z bezprostřední blízkosti trefil Kočího.

Nováčkovi první ligy se podařilo jít do vedení z jediné šance, kterou si za první poločas vytvořil. Rohový kop se snesl na hlavu Soldáta, který nedal Lukschovi šanci - 0:1. Jihočeši dokázali odpovědět za pár vteřin. Čermák přenesl hru na Řezáče, míč se dostal až do vápna, kde se přesnou střelou slabší nohou trefil Marek Kalousek - 1:1. Otočit vývoj skóre mohlo Dynamo z penalty, jenže Čermák trefil tvrdou střelou břevno a z dorážky Kadula minul. Druhé branky se tak černobílí dočkali až v poslední vteřině poločasu, kdy se přesnou střelou na zadní tyč trefil navrátilec do sestavy po zranění Adrián Čermák - 2:1.

Do druhého poločasu se sestava Dynama výrazně změnila. Na hřišti zůstaly pouze nové tři tváře, jinak nastoupila nová osmička hráčů. Do branky se postavil teprve šestnáctiletý Martin Červenec, první start si připsal stoper Lukáš Kočí. Premiérový zásah si mladý brankář v 55. minutě, když kryl dalekonosnou střelu Kiliána. O deset minut později se domácí po ataku na Jakuba Peška dožadovali penaltového kopu, jenže sudí Rejžek byl proti.

Dvacet minut před koncem se na pravé straně uvolnil nováček Laňka, zasekl míč a levou nohou těsně minul zadní tyč. Jedovatě dokázal vystřelit i Jiří Kladrubský, ale Kočí byl proti jeho střele pozorný. V závěru měl ještě šanci Rychnovský, ovšem příbramští beci byli včas na svém místě a střelu srazili na roh. Dynamo tak v prvním přípravném utkání zaslouženě porazilo prvoligovou Příbram 2:1.