Fotbalisté Dynama nedokázali navázat na tříbrankové vítězství nad rezervou Brna a stejným rozdílem prohráli na hřišti B-týmu Olomouce. Jihočeši měli jako tradičnš míč častěji na svých kopačkách, avšak do zakončení se prakticky nedostávali. V prvním poločase zaznamenali za domácí dvě branky Šultés a Martin Hudec, ve druhém poločase postupoval deset minut před koncem sám na Filipka Schulmeister a díky pohotové kličce a přesnému zakončení zvýšil na konečných 3:0. Další zápas hraje Dynamo již ve čtvrtek, kdy se představí na hřišti vedoucího Kladna.
Další velmi nepovedené utkání si Jihočeši připsali do statistik v rámci pondělní dohrávky 23. kola druhé ligy. Fotbalisté Dynama se proti nadšeně bojujícím domácím borcům prakticky neprosadili a po zásluze prohráli 0:3. Trenér František Cipro udělal před utkáním opět jednu změnu. Na levém kraji obrany se od první minuty objevil Jakub Bureš a na hřišti se neobjevil v minulém kole nově zvolený kapitán Skála. Kapitánskou pásku si tak navlékl reprezentant Karel Poborský.

Úvod zápasu přinesl vyrovnaný fotbal s minimem šancí. Jihočeši sice vyslali již v 8. minutě v podání Mrkvičky první přímou střelu na domácí branku, avšak na dlouhé minuty to byla jediná šance, kterou si hosté dokázali vypracovat. To domácí mladíci, které doplnili z A-týmu zapůjčení Rýdel a Hudec, byli o poznání produktivnější. V 18. minutě využil zaváhání budějovické obrany Pavel Šultés a střelou k tyči nedal ze šesti metrů brankáři Filipkovi šanci. O tři minuty později se po ideálním pasu Poborského probil mezi dva obránce Faldyna, jeho slabý pokus doprostřed branky ale gólmana Černého výrazněji nezaměstnal. Aktivita v prvním poločase ale jinak zůstávala na kopačkách domácích a ti se po druhém rohu v krátké době prosadili - psala se 40. minuta, když si na ideální Vepřkův centr naskočil Martin Hudec - 2:0. Jihočeši byli do konce poločasu jako opaření a v poslední pětiminutovce se na dostřel olomoucké branky nedostali.

Svěřenci Františka Cipra nastoupili do druhého poločasu odhodláni s výsledkem něco udělat, avšak ve 49. minutě nechybělo mnoho a mohlo to být 3:0 pro domácí. Školácky se sice nechal obehrát Pivoňka, jenže ve vápně Dynama nikdo z domácích borců nezakončil. Kouč Dynama udělal v 50. minutě hned dvě změny, když na hrací plochu poslal Beleje a Táborského. Herní projev Jihočechů se tím sice zlepšil, avšak šance se rodily stále velmi těžko. Blízko ke gólu měl po hodině hry Táborský - jeho povedenou střelu ale brankář Černý bravurně zneškodnil a když se ani v 72. minutě nedokázal prosadit Faldyna, zdálo se být o vítězi rozhodnuto. Poslední hřebíček do budějovické rakve zasadil v tomto utkání v 78. minutě Vojtěch Schulmeister, který v samostatném úniku obešel i brankáře Filipka a pohodlně do prázdné branky zvýšil na konečných 3:0 pro domácí.