Přišel, viděl, rozhodl. Za devět minut se dokázal střídající Martin Vlk stát hrdinou celého utkání, když staršímu dorostu vystřelil v posledních vteřinách celého utkání tři body. Jihočeši tak získali další cenné vítězství, když na domácím hřišti šťastně přehráli Opavu.

Vítězná sestava Dynama se od zápasu ve Frýdku - Místku nezměnila. Jihočeši vstoupili do zápasu dobře. Od prvních minut na soupeře tlačili, Opava se v prvním poločase dostala pouze ojediněle k ohrožení domácí branky. Vytvořila si ale první velkou možnost zápasu, když Tomáš Štefek poslal míč v dobré pozici pouze do obránců Dynama stojících před ním. Ztlumený míč poté David Vávra pohodlně chytil. Na druhé straně chyběly Martinu Lindákovi centimetry k tomu, aby dosáhl na dlouhý aut a špičkou poslal míč za Huba. Zřejmě největší šanci prvního poločasu spálil Jakub Pařízek. Rohový kop dolétl přímo jemu na nohu, jenže domácí středopolař z voleje trestuhodně přestřelil. Opavský brankář se v první půli činil. Do přestávky dokázal reflexivně vyrazit pokusy Rostislava Kadlece a Jakuba Rauschera, čímž držel naděje svého týmu na bodový zisk.

Do druhého poločasu vstoupilo Dynamo nejlépe, jak mohlo. Viktor Kadlec se šikovně prodral do vápna, poslal míč před branku na nehlídaného jmenovce Rostislava Kadlece, který pohodlně zavěsil - 1:0. V dalším průběhu hry se Opava na zhruba pět minut zmocnila taktovky nad utkáním a dokázala vyrovnat. Slezané snadno prošli do vápna, míč se dostal k Tomáši Fuskovi, který přesnou střelou srovnal - 1:1. V posledních minut Dynamo mocně tlačilo, ale domácí fotbalisté nebyli přesní a kýžená druhá branka nepřicházela. Budějovický kouč na hřiště poslal dokonce tři nové útočníky a odměna přišla v posledních vteřinách. Jakub Pařízek našel ideálně střídajícího Martina Vlka, který pohotově zavěsil - 2:1.