B-tým - výpis článků

Bojovný výkony juniorky na Bohemians nestačil

před 2 dny, Pavel Kortus ml.

Bojovný výkony juniorky na Bohemians nestačil I přes bojovný výkon odešla juniorka českobudějovického Dynama z utkání 25. Juniorské ligy proti Bohemians Praha 1905 bez bodového zisku. Na Složišti šli do vedení klokani brankou Vaníčka z 22. minuty, Dynamo ale dokázalo v 67. minutě vyrovnat, když z penalty nedal brankáři šanci Bálek. Jenže poslední slovo měli opět hosté z Prahy, kteří díky brance Kostky deset minut před koncem rozhodli o třech bodech. Celý článek

Druhá jarní výhra juniorky se zrodila v Teplicích

16.4.2017, Pavel Kortus ml.

Druhá jarní výhra juniorky se zrodila v Teplicích Druhou výhru v jarní části Juniorské ligy zaznamenali fotbalisté juniorky českobudějovického Dynama. V neděli po obě zvítězili v Teplicích, kde branky padaly až po změně stran. Skóre otevřel domácí Richter, výhru ale Jihočechům vystřelil dvěma góly střídající Martin Fišer. Celý článek

Juniorka Dynama manko s Jabloncem nedotáhla

10.4.2017, Pavel Kortus ml., Filip Kortus

Juniorka Dynama manko s Jabloncem nedotáhla I přes nepovedený první poločas nebyla českobudějovická juniorka daleko od bodového zisku proti Jablonci. Hosté sice v úvodním dějství šli do vedení 2:0 díky dvěma gólům Jelínka, po hodině hry ale Havel z penalty snížil a pak Škoda trefil tyč. Naděje Dynama ale zhatil Kadlec, který se nechal zbytečně vyloučit. V závěru ještě Jablonečtí přidali dvě branky a zvítězili na Složišti 4:1. Celý článek

Hradec Králové byl nad síly juniorky Dynama

2.4.2017, Filip Kortus

Hradec Králové byl nad síly juniorky Dynama V dvaadvacátém kole Juniorské ligy prohrálo Dynamo na hřišti Hradce Králové 1:4. Východočeši byli lepším týmem a už od první minuty vedli. Dynamo se dokázalo prosadit pouze jednou, tudíž si z východu Čech odvezlo tříbrankovou porážku. V dalším kole hostí junioři Jablonec. Celý článek

Skvělá juniorka porazila posílenou Spartu!

19.3.2017, Filip Kortus

Skvělá juniorka porazila posílenou Spartu! To se povedlo! Juniorka Dynama doma přestřílela posílenou pražskou Spartu 4:3 a připsala si cenné tři body. Nejprve se trefil z penalty Lukáš Matějka, dále se prosadili Vopat, Havel a Frnoch. Za Spartu se trefil Konaté a Christian Frýdek. Za týden čeká juniorku venku Hradec Králové. Celý článek

Juniorský tým v závěru přišel o výhru v Třinci

12.3.2017, Filip Kortus

Juniorský tým v závěru přišel o výhru v Třinci Dvakrát svěřenci trenéra Skály v zápase vedli, přesto si z půdy Třince nepřivezli ani bod. Juniorka prohrála v 20. kole 2:3, když na body nestačily branky navrátilce Jenneho a stopera Havla. Třinec rozhodl o své výhře v posledních sedmi minutách, kdy zaznamenal klíčové dvě branky. Celý článek

Juniorka se s Karvinou rozešla bez branek

5.3.2017, Pavel Kortus ml.

Juniorka se s Karvinou rozešla bez branek První jarní bod zaznamenala juniorka českobudějovického Dynama. Na Složišti po dvou prohrách v Liberci a s Plzní uhrála bod proti Karviné, když branka za celý průběh utkání nepadla. Šance na rozhodnutí měly oba celky, nakonec se však neujala žádná příležitost. Zejména brankář Coufal podal skvělý výkon. Celý článek

Ani ve druhém jarním zápase juniorka nebodovala

27.2.2017, Pavel Kortus ml.

Ani ve druhém jarním zápase juniorka nebodovala Juniorka českobudějovického Dynama nadále čeká na první jarní bodový zisk. Po domácí porážce s Libercem padli Jihočeši o dvě branky i na západě Čech, kde prohráli s místní Viktorií 1:3. Jedinou branku Dynama vstřelil v sedmdesáté minutě stoper Lukáš Havel. Celý článek

První poločas rozhodl o prohře juniorky s Libercem

19.2.2017, Filip Kortus

První poločas rozhodl o prohře juniorky s Libercem Špatný první poločas zapříčinil to, že juniorka Dynama podlehla v prvním jarním kole na domácí půdě Slovanu Liberec 0:2. Severočeši se dostali do vedení po sporné penaltě, náskok navýšili v 34. minutě po zaváhání domácí obrany. Černobílí svůj výkon ve druhé půli zlepšili, ale nestačilo to ani na snížení. Celý článek

Juniorka v neděli začíná jarní polovinu sezony

15.2.2017, Filip Kortus

Juniorka v neděli začíná jarní polovinu sezony Druhá polovina juniorské ligy už klepe na dveře a hráči Dynama už dokončují přípravy na první jarní zápas. Tým vedený Petrem Skálou a Romanem Lengyelem čeká v nedělní odpoledne střetnutí se sedmým Libercem, na jehož půdě dokázali Českobudějovičtí zvítězit. Celý článek