Po infarktovém průběhu utkání v Mladé Boleslavi může starší dorost slavit záchranu prvoligové soutěže. K vítězství 2:1 vedla trnitá cesta. Krátce po úvodním hvizdu si zlomil klíček Kaňák, následně Schön nedal penaltu a domácí se po čtvrthodině hry dostali do vedení. Dynamo nesložilo zbraně a ve druhém poločase srovnal Komárek, to už hráli Jihočeši bez další zraněné opory Legdana. Deset minut před koncem domácí srazili Schöna a tentokrát penaltu Mácha proměnil a odstartoval obrovskou radost týmu, který byl po podzimu téměř odepsaný.
Po remíze Vítkovic s Plzní je jasné, že nejvyšší soutěž bude dorost hrát i v příští sezóně. Velkou poklonu si zaslouží celý tým a samozřejmě strůjci jarního zázraku na lavičce Jiří Vlček a Ladislav Fojtík.

Starší dorost, liga: Mladá Boleslav - Dynamo 1:2 - více o zápase