Strakoničtí fotbalisté porazili v předposledním kole divizní skupiny A jihočeské Táborsko 3:0. Branky dali Otepka, Němec a Repa. Farma Dynama tak má stále šanci na postup do České fotbalové ligy.

Pro hosty to byl velmi důležitý zápas, proto nastoupili do branky Křížek a do pole Otepka, Hudson a Němec. Hráči Strakonic měli od začátku více ze hry a první branka padla ve 29. minutě po faulu Jakuba Vavřiny na Hudsona. Penaltu s přehledem proměnil Rudolf Otepka - 0:1.

Ještě do poločasu zvýšili hosté své vedení, když po pravém křídle unikl Hudson a našel před brankou zcela volného Františka Němce - 0:2. Třetí gól Strakonic dal v 55. minutě po přihrávce od Káníka střídajicí Michal Repa - 0:3. V 76. minutě nastřelil domácí Jiří Rabiňák tyč. Brankář Křížek byl prakticky bez práce, protože domácí tým si nevytvořil žádnou vyloženou akci.

Strakonice pro jistotu druhé příčky potřebují v sobotu porazit Štěchovice.