I po třetím víkendu Zimní ligy si českobudějovická rezerva stále udržuje neporazitelsnot. Ze všech účastníků turnaje už jako jediný tým. Juniorka Dynama tentokrát přehrála Kaplici 5:1, když konečné skóre navíc mohlo být v její prospěch i daleko vyšší. Trenér Karel Musil však byl i přes tento fakt vcelku spokojený. Radost naopak příliš neprojevoval Petr Skála, trenér dorostu, který remizoval s Prachaticemi 1:1.

Dynamo B – Kaplice 5:1 (1:1)
Branky Dynama: Adamec 2, Ondrášek, Kaňák, Příhoda

Sestava Dynama:
Vršecký (46. Pešula) – Trněný (46. Mašek), Tischler, Šafránek, Ryšánek (46. Picka) – Adam (46. Pouzar), Příhoda (46. Dobal), Rakovan, Hrbáč – Ondrášek (46. Kaňák), Košík (46. Adamec)

O vývoji utkání už leccos naznačil jeho samotný úvod, kdy kaplické obraně utekl Ondrášek a přesnou střelou k tyči otevřel skóre zápasu. Hosté pak sice ještě stačili odpovědět vyrovnávací brankou, ale rezerva Dynama si udržovala už od začátku utkání stálou převahu. Podtrženým faktem mohla být do přestávky i nastřelená tyč Ondráškem.

Do druhého poločasu trenér Karel Musil notně obměnil sestavu. A nová jedenáctka se postupně dokázala prosadit i střelecky. Vedení nejdříve Českobudějovickým vrátil Kaňák, aby jej pak střelou z dvaceti metrů zvýšil Adamec. Tentýž hráč se pak trefil i podruhé, když dorážel z malého vápna střelu Maška. Další branku přidal ještě Příhoda.

Trenér Karel Musil byl spokojený především s útočnou fází. „S výkonem útočníků jsem byl opravdu spokojený. Je fakt, že jsme neproměnili několik šancí, ale na tom je ještě dost času zapracovat. V prvním poločase Ondrášek a ve druhém Kaňák mě potěšili svou bojovností.“

Do utkání se zapojili už i Pouzar s Tischlerem, kteří se dosud připravovali s A-týmem. „Sice bych byl samozřejmě rád, kdyby v prvním týmu zůstali. Na druhou stranu ale i ta zkušenost je v týmu potřeba a tu by nám Radim Pouzar měl určitě přinést,“ přemítal Karel Musil.

Dynamo U19 – Prachatice 1:1 (0:0)
Branka Dynama: Pliška

Po bezbrankové první půli mladíky Dynama poslal do vedení v 57. min. Pliška. Soupeř však poté dokázal vyrovnat z trestného kopu. Na tváři trenéra Petra Skály mnoho úsměvů po konci utkání rozhodně nebylo. „Nejsem spokojený, náš dnešní výkon se mi moc nelíbil,“ pravil mládežnický kouč.