Překvapivý výsledek se zrodil o víkendu na Sokolském ostrově, kde B-tým staršího dorostu hostil mužstvo Strakonic. Ač domácí v první půli soupeře jednoznačně přehrávali, dokázali z převahy vytěžit jedinou branku z hlavy Zaymla. Dvě hrubé chyby černobílých ve druhém poločase stačily Strakonickým k otočení výsledku ve svůj prospěch. Přestože domácí celé utkání odehráli v útočném tlaku, hosté svou bojovností ataky nejen ubránili, ale odvezli si i všechny body.

To mladší kolegové si žádné nepříjemnosti nepřipouštěli hned od začátku. Poločasové vedení 3:0 Dynamo ve druhém poločase ještě zdvojnásobilo a jasně zvítězilo. Tři branky slavil Petr Bobek (na snímku), jednou do černého pálili Koubek, Rakovan a Bezpalec. "Odehráli jsem zápas velmi dobré úrovně a narozdíl od hostů se nám dařilo využívat šance. Kromě patnácti minut druhého poločasu jsme byli lepší než soupeř," poreferoval krátce Martin Wohlgemuth, kouč domácího mužstva.

Starší dorost B, divize:, Dynamo - Strakonice 1:2 - více o zápase
Mladší dorost B, divize:, Dynamo - Strakonice 6:0 - více o zápase