Zápas mladších žáků, který atmosférou strhl všechny hráče i přihlížející ve Sportovní hale, to byl bratrovražedný semifinálový souboj E.ON turnaje mezi A-týmem Dynama a jejich mladšími kolegy hrajícími za Béčko. Na hřišti se jiskřilo, v hledišti to vřelo. Do utkání vletěli podceňovaní svěřenci Ryneše a Fujdiara jako vlna Tsunami a jejich starší protihráči nevěděli, kam dřív skočit. Už v 1. minutě strhl vedení na stranu Béčka Němec, stejný hráč o dvě minuty později hlavou přidal i druhou branku zápasu. A-tým vrátila do zápasu až v 5. minutě Paclíkem proměněná penalta nařízená za gólmanovu ruku mimo pokutové území. Jenže uběhlo dalších třicet vteřin a vlastní branka hráčů Áčka vrátila gólový rozdíl na předchozí hodnotu - 1:3. Následovalo několik povedených střel vyhecovaných fotbalistů Béčka, své kamarády ale v naději držel brankář Jirkal...
V 10. minutě se pískala další penalta, když byl pronikající Paclík zastaven faulem, po němž musel odkulhat na střídačku. Míč si vzal Jindra Rosůlek a zkušeně snížil na 2:3. A-tým ucítil šanci odvrátit blamáž a ve 13. minutě do prázdné branky dokopl Gruberův vyražený pokus Jakub Rosůlek, který tak poslal zápas do penaltového rozstřelu. V něm se za Áčko nemýlili Paclík, Jindřich Rosůlek a Gruber. Za B-tým dotahovali Halámka a Radouch. Jako poslední si balon na penaltový puntík postavil Mertl, jeho dobře mířenou střelu ale vystihl Jirkal. Zatímco A-tým pod vedením Karla Švarce se mohl radovat z postupu do finále, nešťastný střelec se topil v slzách. Hráči ročníku 1993 chvíli poté i zásluhou dvou gólů Mertla zaslouženě vybojovali bronzovou medaili a stali se hrdiny dne.