Kdyby Milevsko odjelo ze zápasu s B-dorostem Dynama s debaklem, nikdo by se vzhledem k velké převaze a počtu šancí nedivil. Místo toho si hosté odvezli bod a mohli být ještě veselejší, nebýt Červenkova vyrovnávacího gólu v poslední minutě. Po brankách Zaymla a Pulce to vypadalo na poklidnou cestu za vítězstvím, jenže ještě do poločasu slepenými góly Milevsko vyrovnalo. Ve druhém poločase šli hosté po chybě brankáře Dudka dokonce do vedení a hráči Dynama tak nakonec byli rádi za zachráněný bod. "Měli jsme dost příležitostí na obrácení výsledku," konstatoval z výsledku zklamaný trenér Hrdlička. Dynamo kleslo v tabulce za Bohemians na druhou pozici.

Zápas mladšího dorostu patřil v současnosti nejlepšímu střelci mládežnického fotbalu Dynama Petru Bobkovi (na snímku). Ten potvrdil svou formu třemi góly v síti milevského gólmana. Nejprve vyrovnal stav a po gólu Kaláška z penalty přidal ještě dva zásahy, které pečetily konečný výsledek 4:2. Domácí si tímto výsledkem upevnili druhé místo divizní tabulky.

Starší dorost B, divize: Dynamo - Milevsko 3:3 - více o zápase
Mladší dorost B, divize: Dynamo - Milevsko 4:2 - více o zápase