Jako nůž máslem procházejí svěřenci trenérské dvojice Vlček, Fojtík turnajem nesoucím název Zimní liga. V dnešním dopoledním utkání si bez větších problémů poradili s dalším "dospělým" týmem a porazili Jankov 2:0. V pohledném zápase působili mladíci živějším dojmem než jejich soupeř a zaslouženě šli v první půli do vedení dorážkou Kosobuda. I druhý poločas byl v režii českobudějovických nadějí a střídající Pulec po hodině hry zblízka vstřelil druhou branku. Nejlepším hráčem Dynama byl ve vydařeném zápase Průša, pochvalu si zaslouží i kompaktní obrana, která nepouštěla soupeře do žádných příležitostí.
Uvnitř článku naleznete sestavu dorosteneckého týmu.
Dynamo ČB st. dorost - Jankov 2:0 (1:0)
Branky: 43. Kosobud, 61. Pulec
Sestava Dynama: Lála (46. Novotný) - Turek, Mácha, Kosobud, Soukup - Průša, Legdan (55. Pulec), Příhoda, Toncar - Weinhard (46. Mašek), Trčka (76. Weinhard)