Ve třetím utkání strakonického turnaje prohráli dorostenci SK ČB po tuhém boji s vedoucím mužstvem divize 2:1. Trenér Tobiáš postrádal pět hráčů, kteří odjeli z B mužstvem do Prahy na Viktorii.

První poločas byl vyrovnaný, hrálo se převážně uprostřed hřiště bez brankových příležitostí. Vše podstatné se událo po změně stran. První branku vsítil 58.
min. Šlapák, když nadvakrát dozrazil střelu do sítě Budějovic - 0:1. O dvě minuty později, tentýž hráč dostal přihrávku od Šorny a přehodil vybíhajícího Lišku - 0:2.

Dorostenci snížili v 73. min., kdy po nahrávce Repy se krásnou střelou pod břevno trefil Němec - 1:2. V 83. min. zlikvidoval brankář hostí Krejčí hlavičku Krále, která mířila pod břevno. V závěru měli dorostenci ještě několik šancí, ale hostující brankář vše vyřešil.

SK Dynamo ČB U19 – 1.FK Příbram B 1:2 (0:0)
Branky: 73. Němec - 58. a 60. Šlapák.
Rozhodčí: Rejžek - Hodánek, Chval.
Diváků: 30.

Sestava SK Dynamo ČB U19: Liška - Pösinger, Polák (46. Paldán), Holub, Hájek - Repa, Krejčí, Vokatý (46. Král), Kapias - Příhoda (46. Němec), Tlapák.
Sestava 1.FK Příbram B: Křeček (46. Krejčí) - Krupa, Wágner, Rampa, Belas (46. Rybák) - Tošovský, Mojdl, Šorna, Čermák (41. Pazderník) - Šlapák. Veselý.