Starší dorostenci Dynama U19 neprohráli v nejvyšší soutěži již čtyři utkání v řadě. Jihočeši o víkendu na domácí půdě remízovali s Mostem 1:1 a se třiceti body jsou šest kol před koncem ligy daleko od sestupových míst. Tým Zdeňka Procházky odehrál proti Severočechům dobrý druhý poločas, ve kterém se jako první do střelecké listiny zapsal Mário Ometák. Hosté ale nakonec dokázali šťastně vyrovnat. "Právě za výkon ve druhém poločase bychom si ale vítězství zasloužili," řekl po zápase asistent trenéra Martin Frantík.

Na lepší časy se blýská také u mladšího dorostu U17, který po výhře na Slavii naplno bodoval i doma s Mostem. Na Složišti se přitom v souboji s posledním týmem tabulky hrál dramatický zápas, během něhož se hosté dostali do dvoubrankového vedení, přesto ale nakonec prohráli 4:3, když vítězný gól Dynama vstřelil Ondřej Vlk. "Vítězný gól padl navíc až v 80. minutě, kdy se Vlk trefil po dlouhém nákopu brankáře Vokatého," přiblížil asistent trenéra Jan Dvořák dramatické okamžiky utkání.