Fotbalový tým Dynamo České Budějovice se v neděli od 14:00 představí na Městském stadionu v Mladé Boleslavi, kde se střetne s místním prvoligovým týmem. Zatímco Jihočechům zbývají do konce zimní přípravy ještě tři týdny, pro fotbalisty Mladé Boleslavi to bude generálka na první ligu. Jihočeši nastoupí do zápasu opět v co nejsilnější sestavě, v posledních dnech měli zdravotní problémy Pivoňka s Matouškem, dlouhodobě mimo hru je stále Martin Leština.
Fotbalisté Mladé Boleslavi prožívají velmi dobrou sezonu, po podzimní části mají na šestém místě na svém kontě 24 bodů a s jedním zápasem k dobru jsou na dostřel k pozicím zajišťující místa v pohárové Evropě. Nejlepším střelcem týmu je zkušený kanonýr Radim Holub, který na podzim zaznamenal pět branek. Trochu za střeleckým očekáváním je zatím Marek Kulič (vstřelil 3 branky), který do Boleslavi odešel právě z Dynama se statistikou sedmnácti branek během dvou sezon. V týmu působí také ofenzivně laděný záložník Luboš Pecka, který také před časem v Dynamu působil. Dokonce dostal před letošní sezonou nabídku od našeho klubu, rozhodl se ale zůstat v Boleslavi a pokusit se vybojovat místo v sestavě.

Boleslavi se zatím náramně daří i v přípravě. Na svém kontě má zatím deset zápasů s bilancí 9 výher a 1 porážka (s Jabloncem 0:1). O dobré střelecké pohodě týmu svědčí fakt, že dokázal nastřílet již 29 branek! Střeleckou potenci týmu by měl zvýšit ještě mladík Michal Ordoš, který v minulých dnech přestoupil ze Slovácka a který právě proti Dynamu prožije premiéru v mladoboleslavském dresu.

V posledním přípravném zápase porazila Boleslav divizní Ovčáry vysoko 5:1, když se dvakrát trefil Matějovský a jednu branku přidali Kulič, Ševinský a Pecka.
Sestava Mladé Boleslavi: 1. poločas: Miller - Krátký, Vít, Brezinský, Rychlík - Kysela, Matějovský, Sviták, Brunclík - Kulič, Vaculík. 2. poločas: Kučera - Ševinský, Švejdík, Brezinský, Čáp - Kysela, Brunclík, Šmerda, M. Sedláček - Pecka, Vaculík.