Výborný výkon píseckého brankáře držel hosty až do konce zápasu v naději na body v utkání B-týmu starších žáků. Domácí se chvilku rozkoukávalo, ale brzy převzali iniciativu a vytvořili si několik příležitostí. Jednu z nich po standardní situaci proměnil v úvodní branku Hrabík. Tento gól se nakonec ukázal i jako rozhodující pro výsledek celého utkání.

Zatímco starší žáci měli problémy s proměňováním svých šancí, střelec mladších Radek Holický (na snímku) měl své odehráno už ve 22. minutě. V ten okamžik totiž zvedal ruce radostí nad dokončeným hattrickem. Na snížení Píseckých ve druhém poločase odpověděli domácí dalšími třemi góly, které zaznamenali Luksch, Kluzák, a Petscher. Jednoznačné vítězství 6:1 potěšilo i trenéra Vladimíra Ryneše: "Kladem utkání bylo to, že jsme proměnili dvě standardní situace zakončené hlavou. Vítězství bylo zasloužené."

Starší žáci B, krajský přebor:, Dynamo - Písek 1:0 - více o zápase
Mladší žáci B, krajský přebor:, Dynamo - Písek 6:1 - více o zápase