Jihočeský krajský výběr U14 druhý na prestižním turnaji!

1.2.2017, Tisková zpráva
 

Jihočeský krajský výběr U14 druhý na prestižním turnaji!Výběr KFS Jč. kraje U14 včetně jedenácti hráčů Dynama se zúčastnil halového turnaje výběrů krajských fotbalových svazů FAČR v Chebu ve dnech 27. - 28. 1. 2017, který se hrál pod názvem O pohár předsedy ŘK FAČR pro Čechy. Jihočeši si vedli nadmíru zdatně, body ztratili pouze s vítězným výběrem Prahy.

 
 
 
 

„Konečné umístnění je historicky nejlepším výsledkem našeho výběru na tomto prestižním turnaji a osobně jsem velmi rád, že především velmi ofenzivní a kvalitní hrou celého týmu se touto cestou projevuje kvalita spolupráce KFS a Regionální fotbalové akademie, ze které bylo 11 z 12 nominovaných hráčů. Skupinu hráčů doplnil Vojtěch Gornický z FC Písek, kterému tato zkušenost jistě velmi prospěla,“ potěšilo Tomáše Marušku, šéftrenéra regionální fotbalové akademie Jč. kraje.

Jihočeský výběr byl předvedenou hrou a výsledky překvapením celého turnaje. David Krch skóroval ve všech zápasech a s devíti góly se stal nejlepším střelcem celého turnaje. „Velmi často jsme využívali technickou vybavenost našeho brankáře. Současně jsme dokázali přehrát soupeře především technickou dovedností i ostatních hráčů a také s Pražským výběrem, se kterým jsme prohráli jediný zápas, jsme odehráli velmi pěkné utkání a soupeř se nedostával tolik k držení míče jako v jiných zápasech,“ poznamenal Maruška. „Klukům za předvedený výkon velmi děkuji a těším se na další tréninkovou spolupráci v RFA Jč. kraje.“

Výsledky:
Jihočeský KFS – Karlovarský KFS 4:3 (Bednář, Krch, Bastl, Hák)
Jihočeský – Pražský 1:4 (Krch)
Jihočeský – Liberecký 2:1 (Krch, Brabec)
Jihočeský – Ústecký 4:2 (Bastl 2, Krch, Bílý)
Jihočeský – Středočeský 6:1 (Krch 3, Bednář, Špaček, Gornický)
Jihočeský – Plzeňský 5:1 (Krch 2, Bílý 2, Špaček)

Pořadí:
1. Pražský KFS 18 bodů
2. Jihočeský KFS 15 bodů
3. Středočeský KFS 12 bodů
4. Karlovarský KFS 7 bodů
5. Ústecký KFS 6 bodů
6. Plzeňský KFS 4 body
7. Liberecký KFS 0 bodů

Nejlepší střelec turnaje:
David Krch (KFS Jč. kraje) – 9 branek.

Soupiska Jihočeského KFS:
Tomáš Lerch, Patrik Bednář, Dušan Bříza, Sebastian Novák, David Trmal, Jan Brabec, Libor Bastl, Adam Špaček, David Krch, Tomáš Hák, Tom Bílý, Vojtěch Gornický. Realizační tým: Radim Pouzar, Karel Syrovátka.

 
 
 
 
 
© 2003-2017 SK Dynamo České Budějovice, a. s. & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS  |   Google+