Rezervní tým Dynama České Budějovice si v přípravě na jarní část sezony připsal výhru nad vedoucím týmem krajského přeboru z Milevska 2:0. Oba góly budějovického týmu zaznamenal obránce Lukáš Holub.

FC ZVVZ Milevsko - SK Dynamo ČB B 0:2 (0:1)
Branky:
30. a 72. Holub.
Rozhodčí: Pávec– Hrych, Mužík
Diváci: 40

Sestava Dynama: Vokatý – Sajtl (80. Kabele), Sláma, Holub, Pösinger (60. Průcha) – Repa (80. Novotný), Bakala, Rein, Sesar (46. Kaňák) – Sedláček, Timm.

Fotbalisté Dynama byli v celém průběhu utkání aktivnější. Hned v úvodu se do dobrých střeleckých pozic dostali Sedláček, Sláma a Bakala, avšak ujala se až střela Lukáše Holuba po standardní situaci. Až poté o sobě dali vědět i domácí, když se ale neprosadil Tetour ani Suchan, skončil poločas 0:1.

Úvod druhé půle patřil Milevsku. Ve 48. minutě ale Skalický zamířil vedle a o pět minut později nechal Petr Janouch vyniknout brankáře Vokatého. Mladíci Dynama odpověděli šancí Reina, ale ke změně skóre došlo až v 72. minutě, kdy se střelou z pětadvaceti metrů prosadil svým druhým gólem v utkání Lukáš Holub.