Ligovým dorostům Dynama zhořkl závěr podzimní sezóny, když oba týmy na vlastním hřišti jasně prohrály se Zlínem. Starší šli do vedení už v sedmé minutě Nekvindou, ale v závěru první čtvrthodiny dvakrát inkasovali a hosté do přestávky přidali i třetí branku. Kalich hořkosti až do dna dopili Jihočeši ve druhé půli, kdy Zlínští zvýšili na konečných 4:1. "Poslední utkání jsme nezvládli a soupeř vyhrál zaslouženě," uznal kouč Petr Skála, jehož tým je po podzimu na šestém místě tabulky.

Mladšímu dorostu patří desátá pozice, když v podzimní derniéře podlehli Zlínu 0:3. Trenér Jiří Vlček si posteskl nad krutostí fotbalu: "Utkání mělo téměř stejný obraz jako s Plzní. My jsme hráli, ale soupeř nám střílel branky. Zatím co my jsme trefovali tyče, břevna, Zlínu stačily tři brejky a bylo po zápase."

Starší dorost, 1. liga: Dynamo - Zlín 1:4 - více o zápase
Mladší dorost, 1. liga: Dynamo - Zlín 0:3 - více o zápase