Všech šest bodů zůstalo na Složišti po utkáních ligových dorostů Dynama a Plzně. Nejprve si zástupci starší kategorie smlsli na soupeři tříbrankovým nášupem, později si se Západočechy poradili mladší dorostenci nejtěsnějším výsledkem 1:0.

Svěřenci Petra Skály šli do vedení těsně před poločasem brankou Košíka, sedm minut po přestávce přidal uklidňující branku Tischler z penalty. Když v 65. minutě vstřelil Kalášek třetí gól, bylo rozhodnuto. ""Čekal nás nepříjemný soupeř a proto jsem rád, že jsme utkání vyhráli. Nebyl to zápas o kráse, ale o bojovnosti a to si myslím, že jsme zvládli. Mrzí mne obdržená branka v závěru po naší chybě," konstatoval kouč Skála.

Mladší dorost rozhodl o tříbodovém zisku až ve druhém poločase přesnou trefou Bohoňka (na snímku).

Starší dorost, 1. liga: Dynamo - Plzeň 3:1 - - více o zápase
Mladší dorost, 1. liga: Dynamo - Plzeň 1:0 - více o zápase