Ani v pátém letošním utkání nepoznali ligoví starší dorostenci hořkost porážky a podruhé v řadě zaznamenali nezvyklou remízu 3:3. Bodový zisk mohl být vyšší, nebýt závěrečného finiše Bohemky, která dvěma góly v závěru dohnala náskok Jihočechů. Ty poslal do vedení Weinhard, po přestávce přidali góly Ondrášek a Kalášek (na snímku). "Škoda závěru utkání a mrzí mne zranění Martina Jasanského," připomněl trenér Petr Skála nešťastný okamžik ze samotného závěru zápasu, po němž si českobudějovický záložník na nějakou dobu bude muset od fotbalu odpočinout.

Počtvrté v řadě naopak prohráli mladší dorostenci, když si podřezali větev už během úvodu utkání a v 18. minutě prohrávali 0:3. Korekce z kopačky Leštiny přišla před přestávkou. Po pauze se Dynamo výrazně zlepšilo, ale branku dát nedokázalo. "Hráči si musí uvědomit, že fotbal se hraje od první do poslední minuty. Pokud si to neuvědomí, budeme mít výsledky takové, jako máme doposud," zlobí se kouč Zdeněk Čadek.

Starší dorost, 1. liga: Bohemians 1905 - Dynamo 3:3 - více o zápase
Mladší dorost, 1. liga: Bohemians 1905 - Dynamo 3:1 - více o zápase