Podobně jako ve druhém kole zimního turnaje Platan Cup 2009 nebodovaly týmy Dynama ani tento víkend. Juniorka Dynama prohrála s ambiciózním domácím Pískem 3:1, když jedinou branku vstřelil Dobal. Starší dorostence čekal duel se Sezimovo Ústím, který skončil porážkou 1:2 (gól zaznamenal Leština). V průběžné tabulce turnaje je rezervní tým na pátém místě, dorost je osmý.

FC Písek - SK Dynamo ČB B 3:1 (1:1)
Branky: Zušťák 2, Beránek – Dobal.

Sestava Dynama B: Vršecký (46.Varyš) - Peroutka, Bambule, Novák, Kalášek - Dobal, Pliška, Mašát, Pouzar - Nekvinda, Kučera.
Střídali: Picka, Ryšánek, Kaňák.

Dobře kombinující juniorka Dynama se dostala do vedení díky přesnému centru Michala Mašáta, který bez problémů zužitkoval Vladimír Dobal. Zanedlouho byl na hranici velkého vápna faulován Vlastimil Beránek, na jehož přesně mířenou ránu do horního rohu nedokázal Vršecký zareagovat - 1:1. O výsledku zápasu rozhodl ve druhém poločase nejlepší kanonýr ČFL Jan Zušťák, jehož dva přesné zásahy znamenali konečný výsledek 3:1.

Trenér Dynama Jiří Jurásek: „V prvním poločase byl náš výkon celkem dobrý. Dostali jsme se do vedení a měli jsme i další gólovky. Pak jsme sestavu prostřídali, ale Písek nasadil silnější mužstvo. My jsme naopak zkušenější stáhli a příležitost dostali mladší. A tam byl vidět rozdíl ve zkušenosti, když naši hráči druhý poločas nezvládli.“

SK Dynamo ČB dorost - Sezimovo Ústí 1:2 (1:1)
Branky: Leština - Předota, Zelenka

Do vedení se dostali již v 7. minutě hráči Sezimova Ústí, když se po přímém kopu Kostečky prosadil Předota. Po čtvrt hodině hry bylo srovnáno, rána budějovického Leštiny zapadla přesně k tyči - 1:1. Po nerozhodném poločase rozhodl o výhře ševců Zelenka, který zakončil bleskovou akci po ose Kostečka - Mašek.